W Amsterdamie otwiera bar specjalizujący się w kacu

W Amsterdamie otwiera bar specjalizujący się w kacu

Dla tych, którzy podróżują do Amsterdamu, aby się dobrze bawić, kac jest praktycznie obowiązkową fazą. W końcu nocne bodźce miasta są tak liczne i tak różnorodne, że większość turystów ma trudności z pozbyciem się macek zabawy bez zbytniego wypicia kilku drinków.

Ale jeśli to zależało Bar z kadziamikac nie byłby już powodem, by spędzać cały dzień w domu.

Jednak są złe wieści: ten pop-up bar pozostanie otwarty tylko w weekend we wrześniu w mieście. Po przyjeździe oddech klientów był monitorowany, aby sprawdzić, czy nadal mają alkohol we krwi, i to jest wejście było dozwolone tylko dla osób z autentycznym surowcem.

Wśród specjalnych cech przestrzeni były wygodne łóżka z indywidualnymi telewizorami i bar tlenowy, aby odzyskać energię. Różne witaminy i menu specjalnych dań były również dostępne dla klienta w barze Hangover, inicjatywa, która została zorganizowana jako rodzaj Salon kreatywny marki materaców Matt Sleeps, Prawdziwy sukces, przynajmniej w przypadku pomocy i zgłoszenia serwisowego.

Rzuć okiem na zdjęcia miejsca:

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: