Vic Tandy: prvý lovec duchov

Vic Tandy: prvý lovec duchov

Osemdesiatych rokov 20. storočia začalo, keď muž Vic Tandy pracoval pre spoločnosť vyrábajúcu zdravotnícke pomôcky v meste Warwick v grófstve Warwickshire v Anglicku. S technickým zázemím bol Tandy najatý na prácu so zdravotníckymi pomôckami v jednoduchom laboratóriu pozostávajúcom z dvoch oceľových konštrukcií, ktoré boli prepojené sériou potrubí.

Okrem neustáleho bzučania pochádzajúceho z fanúšikov a bomby na mieste, Tandy a jeho spoločníci nenašli nič v kancelárii. Táto pokojná a monotónna atmosféra sa však skončila, keď sa začalo prejavovať zvláštne zjavenie.

Podivná prítomnosť.

Jedného rána, keď som do práce, Tandy poznamenal, že starosta laboratória sa ponáhľal von a úplne vystrašil inštaláciu, Dáma nedokázala vysvetliť, čo sa stalo, len povedala, že bola napadnutá zvláštnym pocitom strachu a takmer istým podozrením, že na tom mieste nie je sama. Tandy predpokladá, že bol produktom únavy, pretože práca v noci v starom a opotrebovanom zariadení nie je ľahké.

Avšak v dňoch, ktoré nasledovali Tandy a dvaja jeho kolegovia, rovnako skeptickí, boli ponorené do nestabilnej a podivnej atmosféry, ktorá bola obmedzená na ich pracovný priestor, Tandy označil tento pocit za "depresívne" a sťažoval sa, že má studené potenie. Ale tiež veci, sa stalo, že väčšina zvážiť sami nadprirodzený svet: v jednom prípade, jeden z jeho kolegov pracuje u svojho písacieho stola a cítila sa niekto pozerá cez rameno, ale keď sa otočil, aby zistili, kto to bol, došlo nikto nie je prítomný.

Pri inej príležitosti, zatiaľ čo Tandy pracoval sám, pozoroval zvláštny šedý vzhľad v medziach jeho vízie, ale obrátil hlavu, zistil, že tá vec, akákoľvek bola, zmizla. Neochotní nájsť vysvetlenie nad rámec svojej logiky, Tandy a jeho kolegovia skončili predpokladajúc, že ​​všetky tieto javy sú produktom únavy.

Neviditeľná sila.

O niekoľko dní neskôr, keď Tandy použili skrutku laboratórne lavicu pre udržanie jeho oplotenie meč otočil kľučku uzamknúť meč v čeľustiach a nechať vyčnievajúce list fragment. Potom na chvíľu odišiel a našiel to jeho meč sa prudko odrazil hore a dole, poháňaný neviditeľnou silou.

Tandy odstránil čepel a zverák z pracovného stola a oscilácie prestali. Keď sa zariadenie vrátilo na povrch, za pár sekúnd sa čepel začal opäť pohybovať. Opäť a znovu sa pokúsil o túto konfiguráciu okolo svojej laboratórií a zistil, že tento jav sa zmenšil v rohoch miestnosti, zatiaľ čo v strede oscilácie boli silnejšie. Najsilnejšie pohyby meča sa vyskytli v pracovnom stole, presne tam, kde som pred niekoľkými dňami myslel, že som videl šedú postavu.

Objavenie pravdy

Ako dobrý inžinier, Tandy k záveru, že prúd vzduchu vplyv na životné prostredie v miestnosti, čo čepeľ pohybovať a podivne, prinútiť ho a jeho kolegovia vnímajú ľudskú prítomnosť. Tandy prehĺbil svoju hypotézu a zistil, že v poslednej dobe bol nainštalovaný nový odsávač. Príchod tohto tímu sa zhodoval s dátumom, keď našiel zamestnanca na upratovanie vydesený.

zdá sa, kombinácia extraktora a laboratórnej konfigurácie vytvorili trvalú vlnu zvuku pri frekvencii nižšej ako 19 Hz, Táto frekvencia, ktorá je súčasťou frekvenčnej oblasti známej ako infrazvuk, nachádza sa tesne mimo dosah normálneho ľudského ucha, ale veľmi blízko priemernej rezonančnej frekvencie ľudského oka. toto v očiach pracovníkov laboratória spôsobili mierne vibrácie, čo nakoniec odhalilo zvedavé optické ilúzie. Keď nahradili extraktor, tajomná bytosť zmizla a pracovné prostredie sa vrátilo do normálu.

Predpokladá sa, že infrazvuk produkuje podobné javy v iných prostrediach, ako je napríklad varhany generovanie zvukových vĺn nechtiac nízke frekvencie, a produkujú pocit fantómové prítomnosti. Tandy pozorovanie v laboratóriu zdravotníckych pomôcok viedlo k publikovať krátke vedeckú prácu na túto tému, a Tandy používa túto skúsenosť venovať náhodné, ticho, ale pevne, aby zdiskreditovať údajné paranormálne javy až do svojej smrti v roku 2005.

Ak sa vám to páči, odporúčame úplne pravdivý príbeh duchov.

Sledujte video: Transformers: Posledný rytier

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: