Vdy sa vrátili

Vdy sa vrátili

Počas horúcich sezón v Mexiku je bežné vidieť epidémie ľudskej pedikulózy, čo je stav lepšie známy ako vši, takže je potrebné pozorne sledovať osobnú hygienu, predovšetkým u detí, ktoré sú najpravdepodobnejšie infikované.

Ale ako zlé môže byť všetko? Okrem nepohodlie má parazita vznášajúce sa v hlave a v tých chlpatých oblastí ľudského tela vši sú často zdrojom diskriminácie, pretože obeť sa vzťahuje k prostrediu malého Dapper a je obvykle oddelený od skupiny sociálne. Ale existujú aj niektoré prípady, ktoré sa stali skutočne nechutné, s touto 7-ročnou dievčaťou.

Áno, zdá sa, že sledujeme scény filmu Neill Blomkamp (Okres 9).

A ak máte pocit, klzké chodiť po okraji chodníka bez pádu, nič iného Pozrite sa na to, čo toto dievča, aby sa cítite úplne k ničomu.

S ničím iným ako je jej telo a schopnosť, dievčatko prináša malý záchranný čln pre rizikových ľudí. Stalo sa to na ostrove Mabul.

A samozrejme, Rusi nemôžu nechať ujsť kompiláciu videí. Nič iné nie je potrebné vidieť agility, s ktorou tento človek odstráni rameno, aby sa vyhol úderom.

Gracas až Neggro pre videá.

Sledujte video: Lze vrátit českú vodu do rukou miest? Možno. Cestou ako v zahraničí – petice a projekt KOHO VOLIT

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: