Väravad põrgusse Mehhikos

Väravad põrgusse Mehhikos

Asub täna Antigua School of Medicine, südames ajaloolises keskuses, hoone Püha Inkvisitsioon on aeg, kui usu- väljus lihtne paremale või individuaalse garantii, sest see oli õhuke joon vahel elu ja surma

Teiselt poolt, General Madhouse kohta Castaneda sai üks linna kõige sagedamini valitsuse repressioonid Porfirio Diaz. Castañeda, kes nagu tema eelkäija, vaimuhaiglas või Royal Hospital Jumaliku maailma Päästjaks Naised, kogunenud mitmeid lugusid, mis hirmutada rohkem kui üks.

Terror ja dementsus.

Aastal 1910, mil praegu tuntakse tornid Mixcoac ja Lomas de Plateros, see ehitati üks kuulsamaid kohti vaimse tervise: Üldine Manicomio de La Castañeda. Kohas oli haigla ja varjupaiga topeltfunktsioon mõlema sugupoole, igas vanuses, kodakondsuses ja religioonis psüühikahoolduseks.

Siis nüüdisaegses haiglas elas lapsed, kurjategijad, vanurid, alkohoolikud, narkomaanid ja prostituudid. Vastavalt 1913. aasta eeskirjadele jagunesid patsiendid seitsmesse sektsiooni. Meistrite auväärt saanud esimese klassi pensionärid, ilma kannatusi eristamata.

Vaatluspaviljon eraldati teise ja kolmanda klassi põliselanikele ja pensionäridele ning need jäid nende liigitamiseks vajalikuks ajaks. Eri sektsioon oli mõeldud narkomaanidele ja ohtlik paviljon asus varjupaigataotlejate vähese, impulsiivse või ärevuse ning kindlustamata kinnipidamisasutuste jaoks.

Lisaks loodi epilepsia, imbecili ja infektsioosse paviljonid ning prostituudid suunati selle viimase ruumi sisse. Tundub, et varjupaigas võtsid revolutsioonilistel aastatel homoseksuaalid ja venereaalsed patsiendid. Sel ajal peeti koht repressioonideks.

Vähemalt süüdistusega saadeti prostituut pigem valitsuse põlgust kui poliitilist vaenlast, kes sellele süsteemile ei soovi. Mitte harva esines süüdistusi ülemäärastel meetoditel patsientide vaimse tervise ja kuritegude, seksuaalse kuritarvitamise ja mõrvade kohta kohas.

Üks kõige diskrimineeritavamaid ja häbimärgistatud sektoreid oli prostituutide hulgas, kellele manustati suures koguses uimasteid. Rohkem kui tervislik valik, kujutab koht karistust või sissepääsu põrgusse, sest patsientide garantiisid ja õigusi rikutakse.

1967. aastal otsustas Gustavo Díaz Ordaz valitsust avada haiglafarmid, järgides La Castañeda vangide kohutavaid tingimusi. Need asusid linna äärealadel, kus kolis vana varjupaiga viis tuhat elanikku.

Kahtlemata oli La Castañeda üks 20. sajandi kõige hirmusamaid kohti, tõeline ukse põrgusse.

Inquisión vaimud.

Nad ütlevad, et valu kardid kuulatakse hommikul varahommikul ja riided harjutavad nahka, vaid mõtlevad piinatud hingele. Koloonia ajal teenis Inkvisitsiooni hoone Meditsiinikool. Patio de los Naranjos aglutineeriti vanglates ja rakke mõõdeti 16 sammu pikkusega ja 10 laiusega.

Kaks uste paksus ja auk suur kaheinimesevoodi väravad sissepääsu juures sai maise põrgu, kuni 1813 Hispaania Crown otsustatud kaotamist inkvisitsioon, mis ei kehtetuks kuni 1820. versioonid ebaõigluse ja korrumpeerunud protsesside ja manipuleeriti, sattusid nad üheks kõige viletsama Mehhiko hetkest.

Pärast 250 aastat kogu Euroopas loodud inkvisitsiooni või püha büroo keskendus Kastiili ja Leoni kuningriikidele. Ameerikas ilmus esimest korda kohus Santo Domingo saarel, seejärel La Españolal.

Tol ajal Cardinal Adrian Utrechti, regent kuningriigi ja üldine inkvisiitor Hispaania pikendada nimetamise inkvisiitor kõigist avastatud Don Pedro de Cordoba, resident Dominikaani maad. Kolm aastat pärast New Spain'i vallutamist sai esimene Franciscan evangeliseerija Fray Martin de Valencia.

Santa Inquisicón Mehhikos.

Seda ametisse nimetamist andis Mehhiko inkvisiitsiooni volinik Pedro de Córdoba. See esimene inspektor tegutses pettuses, kuni ta suri Córdobas, ja asus mõni teine ​​hispaanlane: Dominiiklasest Fray Vicente de Santa María.

1535 Grand inkvisiitor Hispaania ja Toledo peapiiskop Alfonso Manrique, välja pealkiri apostliku inkvisiitor esimese piiskopi Mehhiko Juan de Zumarraga. Kuigi ta ei arva, et see oleks mõistlik kehtestada Mehhikos inkvisiitsiooni, pani ta üheks suurimaks uudishimuliseks veaks, milleks on mälu.

1539. aastal tegi Fray Juan de Zumárraga Mehhiko inkvisitsiooniaasta ajal ühe kõige laimavaima teo.Inkvisiitoriks hinnatakse peatoimetaja isand Texcoco ja nimega Charles ja lapselaps Nezahualcoyotl ja süüdistada kuriteo ohvrite ohverdama oma jumalatele.

Apostliku inkvisiitor saatis ta põletada elus avalikus väljaku 30. november 1539 ja sai esimene ohver inkvisitsioon New Hispaanias. Zumarraga sai karistuse, kuna tegelik sätete ja eeskirjade Püha Office, sätestatud mitte kasutada ranguse või karistuse vastu uue kristlased India rassi.

Selle taustal, 1571, ametlik aastal Püha Office Mehhiko dr Moya de Contreras, Grand inkvisiitor New Hispaania kehtestatud Tribunal of Faith. Fray Tomas de Torquemada, sugulane Juan de Torquemada-hiilgav vend, kes õppis põliselanike ajalugu – see püstitas üks julmamaid Hispaania inkvisiitorsi.

Ta töötas välja kõige rangemad ja rangeimad eeskirjad Püha Tooli jaoks, mida täideti Mehhikos sõna otseses mõttes. Paljud sätted tekitasid mõned endast hukka mõista. Halbade asjaolude tõttu saadeti vanematele laste vastu kaebused ja vastupidi, tänu kohtus olevale terrorile ja repressioonidele.

Teatud versioonid väidavad, et 51 surmaotsused hääldata 235 või 242 aastat Püha Office Mehhiko, kuid teised ütlevad, et seal olid 21000 protsesside ainult 1481 ja ei põle keegi maandub New Hispaanias. Kuid üks kuulsamaid juhtumeid ütleb vastupidist.

Luis de Carvajali käigus suri kaheksa inimest, neist seitse ja viletsas garrottes. Horisontaalse peatüki ajal süüdistatakse mitte ainult Jumal, nende pühakud või neitsi, vaid ka amancebamiento, hooruse ja sodomy. Üks ilmsemaid näiteid võimu välja juhtimist.

Vaata videot: põrgu põhi ja taeva

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: