Vampiir Philadelphias

Vampiir Philadelphias

"Vampiir Philadelphias" kõlab Broadway mängul, kuid see pole kaugeltki selline meelelahutus. See on rohkem seotud hiljuti YouTube'is vallandatud naljarakkude lainega. Seekord oli Ed Bassmasteri käik, kes võttis Philadelphia tänavale, mida iseloomustati kui vampiiri, et anda mõned hirmud.

Ütlematagi selge, et mees annab Brad Pittile sarnase "Intervjuu vampiiriga", Ignoreerides, et nali oli väga naljakas.

Rally Crash: õnnelik rühmitus pääseb surmast

The Jolly Rally Valle d'Aosta 2014 Ta andis meile muljetavaldava võistluse ajal õnnetuse ainas. Rühma kõrval oli inimesi, kellel ei õnnestunud purustada tulekera, mis lõpuks kontrolli kaotanud.

Ütlematagi selge, et keegi ei saanud haiget, isegi mitte piloote, kes tuli välja väiksemate vigastustega tänu turvalisuse puurile, mida need autod rakendavad.

4 tundi Looney Tunesist

Tänapäeva karikatuurid on enamasti sõnnikud. Nad on toores, ebaviisakas ja hüsteeriline. Selleks, et meenutada neid aegu, mil kõik oli suurepärane, on siin Looney Tunesi 4 tunni, Lucas Ducki, Bugs Bunny, Porky seiklused ja kõik need nostalgiline vanad kooli tegelased. Ainuke on see, et video on inglise keeles.

Kuidas armuda mehega?

Mauricio López tegi mulle selle video saatmise kasuks. Ainus hea asi, mida ma selle paroodia puhul esile tõstu, on naise ja paari silmad, kes käituvad.

Subjekt, kelle keha on monerias.

The Got Talent tundub, et neil pole lõpu, iga kord, kui keegi annab rohkem andekaid või imelikumaid kui eelmine. Siin on see teema, kelle keha on kogu Pandora kast.

Vaata videot: Dark Funeral – Vampiiri sünd.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: