Użytkownicy iPhone 6 Jet Black narzekają na zadrapania

Użytkownicy iPhone 6 Jet Black narzekają na zadrapania

Model Jet Black iPhone 7 oklaski było w tym przypadku, gdy firmy Apple ogłosiła najnowszy model smartphone był chwalony za swoje zróżnicowanych i gustowne estetykę. Nie trzeba było jednak długo czekać, aby nieprzyjemna sytuacja wiązała się dokładnie z jego wyglądem.

To wspaniałe błyszczące wykończenie zachowuje fabrykę na krótki czas, ponieważ jest podatny na prezentowanie niezliczonych zadrapań i widoczne ślady pozostawione przez naturalny tłuszcz palców.

Chociaż nie złożył otwartego oświadczenia o kruchości smartfona w tej wersji, firma miała przyzwoitość publikowania ogłoszenia na swojej oficjalnej stronie, na której wskazał, że urządzenie "może zoperować mikrouszkodzenia" i zalecił użytkownikom, którzy byli zaniepokojeni problemem, że nabyte skrzynie ochronne, Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Apple "zadał sobie trud" opublikowania ostrzeżenia o prawdopodobnym ryzyku, chociaż wydaje się bardziej eufemizmem, wówczas problem jest prawdziwy i znaczny.

Aby w pełni zrozumieć konsekwencje zignorowania tego rodzaju ostrzeżenia, kilku posiadaczy iPhone'a 7 i 7 Plus Jet Black zebrało się na Reddicie, aby podzielić się bieżącym stanem swoich urządzeń. Jeśli weźmiemy pod uwagę koszt tych stosunkowo nowych telefonów, obrazy sugerują, że stały się one bólem głowy – i portfelem – dla ich właścicieli.

Tutaj pokazujemy zdjęcia stosunkowo nowych urządzeń, z tylko dwa tygodnie użytkowania, a także inne, które przejechały więcej kilometrów.

KateWalls opublikowało kilka wysokiej jakości obrazów iPhone'a 7 Jet Black.

Telefon ma tylko piętnaście dni użytkowania.

Najbardziej widoczne uszkodzenia widoczne są na krawędziach.

Użytkownik pod pseudonimem ctsikh wspomniał, że odciski palców ukrywają zadrapania, ale nie przeszkadzają im się pojawić.

Dziennikarz Zach Epstein opublikował już na Twitterze, że urządzenie zwykle wygląda jak patelnia, na której smażono rybę.

Niesamowity czarny strumień iPhone'a 7 przechodzi przez dziewięciostopniowy proces anodowania i polerowania zanim zostanie odarty z odwagą pic.twitter.com/7iaH86fi9T

– Zach Epstein (@zacharye) 20 września 2016 r

Redditor o pseudonimie polygonarsenal zastosował filtr do zdjęcia, aby pokazać zadrapania swojego iPhone'a.

Wskazał także, że nigdy nie korzystał z ochronnych skrzynek i że nie dbał o swój telefon.

Przy tej cenie to jest logiczne, że klienci wymagają pewnych parametrów jakościowych i są zaskoczeni, gdy okazuje się, że nie, ale jeśli kiedykolwiek miał ten styl fortepianowy czarnej powierzchni na gadżet, należy wiedzieć, że podrapał się patrząc na nich. Xbox One jest obrzydliwy po kilku tygodniach użytkowania.

Obejrzyj wideo: Zmień swój iPhone 6S / 6 / 5S w Jet Black iPhone 7!

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: