Uuris hukkunud: kurikuulus ja ebatavaline täitmisviis

Uuris hukkunud: kurikuulus ja ebatavaline täitmisviis

Inimesed on olnud väga viljakad, kui leiame uskumatult julmaid meetodeid oma kaasinimeste eluks (sageli naeruväärselt suvalisteks põhjusteks). Ilmselt on sõja aeg toonud välja hullud inimese, nii et pole üllatav, et nendes konfliktides toimuvad hukkamised on kummalisemad ja julmad.

Selline sõja poolt edutatav julmus ilmnes John Mastersi autobiograafias esimeses majas "Pealkiri" Bugles ja Tiger, kus ta kirjeldab üht kummalisemat täitmismeetodit: surm urineerides uriinis.

Igapäevased kannatused.

Selline täitmisviis oli inimeste poolt välja töötatud ja laialt levinud Pastún (tuntud ka kui "pashtuns" või "etnilised afgaanid"), kelle järglased on praegu asustatud Pakistani ja Afganistani piirkondades. Veelgi üllatavam on, et sellesse rühma kuuluvaid naisi, eriti neid, et Afridi hõimu olid vastutab täidesaatva süüdimõistetute selle meetodi.

Sellise tava üksikasjad on selgelt kirjeldatud ülevaates, mille Masters tegi 18-aastasel kogemusel, kui ta 1933. aastal Inglismaal Inglismaal nägi.

"… kui [puštu] tuli lüüa muu sõdur lisaks moslemid, eriti kui see oli või Briti sikhide, nad tulid kastreerida ja seejärel lõigata nende peade. Sageli viisid mõlemad protseduurid läbi naised. Muudel juhtudel piinlesid nende vangid tuhandete kärpide surmaga, surudes teravikuid ja muru läbi iga haava niipea, kui nad seda tegid.

Mõnikord võtsid nad kinni ja avati küünte abil oma lõuad sellisel määral, et neil oli võimatu neelata, siis need naised hakkasid uureerima avatud suus, pidevalt vaheldusid, kuni vang on uppus.

Kuid selline julm ei piirdunud sõjaajaga, vaid oli ka Pashtu rahva igapäevase elu oluline osa ja nende iseseisvus. Kui mees oleks vähimatki kahtlustanud truudusetust oma naise vastu, siis ta lihtsalt oma nina katkestas. Pashtuud meestel on abielurikkumise karistused, mis tutvustavad paksu ja ebakorrapärase okste läbi ureetra abielurikkuja. Väiksemad kuriteod olid karistuseks rootkile pisarad. "

Inimese tume külg.

Nii nagu oleks see juba muljetavaldav, jätkab Masters:

Hulgas mõned suguharud Assam (piirkond Kirde India) on ikka kombeks karistada abielurikkuja naine sidumine tema masti temaga jalad bambusest liikide, mis on kiirenenud kasvu, mille eesmärk on hoida seda seal seni, kuni bambus kasvab, läbib emakas või kõht ja lõpuks sureb.

Kummalisel kombel kui me võtame arvesse positsiooni Puštud naistest ja abielurikkumine, on mõned lood nende hukkamiste surma "kuldne vihm", kus Osalejad mõistsid hukka mõistnud, enne kui nad urineerid urineerima.

Kuid julmuse mitte ainult pärineb puštu ajal erinevate kokkupõrked, mis ta osales, Masters tunnistajaks julmuse mõlemale poolele. Üks tähelepanuväärsemaid juhtumeid oli suguvõsa liige, kes oli vigastatud (mõlemad jalad purunenud) ja lõpuks kinni püütud.

Vastupidiselt selle pataljoni komandörile vangide võtmise järjekorrale ei jõudnud tema mehed talle baasi. Ametnik oli täis vihast ja koheselt käskis vanglat rippida valvurkaasrite ees. Ei olnud varju ja selles kohas oli temperatuur ilmselt 55 kraadi.

Lisaks sellele käskis ta, et iga mees, kes möödus kohaga, lööks vangi munandites. Veeaeg lõppes sama őhtul suremas ja keha paigutati samasse kohta, kus Briti sõdur oli nakatunud pashtunitega.

Huvitavad faktid Pashtuni ja uriini kohta.

Pashtu inimesed olid esimesed, kes mündiks kuulsat fraasi "kättemaks on roog, mida serveeritakse külmalt"Sama, mida Britid võtsid vastu ja levitavad oma keeles.

Seene kutsuti Amanita muscaria Seda kasutab Koryak Siberi inimesed psühhoaktiivsete ravimitena. Selles seenes aktiivne alkaloid läbib keha ja jõuab uriini ilma muutusteta. Seega, kui keegi tuleb juua selle isiku uriiniga, kellega on ravitud Amanita muscaria, kogevad samu psühhoaktiivseid mõjusid. Sel põhjusel mõned korjaki kogukonna liikmed tulevad teiste (ja ka nende endi) uriiniga, et seened on tarbitud.

Kaua aega tagasi Prantsusmaal oli strep-kõri raviks parim ravivastus: ümbritsege haige koed või uriini leotatud sokid ümber kaela.

Varem oli joogas olemas praktika jooma esimest uriini hommikul (ainult vahevool), sest arvasin, et see eliksiir aitas meditatsiooni seisundit edendada. Tegelikult võib selle praktika jaoks olla teatud teaduslik alus. Sellised kemikaalid nagu melatoniin esinevad suures kontsentratsioonis hommikuse uriinis ja see aine võib aidata edendada meditatsiooni seisundit, kuna see vastutab igapäevase une tsükli reguleerimise eest. Siiski ei ole tegemist melatoniini aktiivse vormiga. Selgitamaks seda, Newcastle'i ülikooli teadlaste paar, usuvad, et selle hommikuse uriini tarbimine võib tagasi lükata melatoniini aktiivsesse vormi.

7. mail 1996. a Teoreetilise meditsiini instituut tehti teooria, et Teie enda uriiniga joomine võiks toimida vähktõve raviks. See põhineb asjaolul, et uriinis esinevate vähirakkude antigeenidega on immuunsüsteemil võimalus luua antikehi ja ravida vähktõbe. Kuid ametlik uurimine, mis võiks seda teooriat kinnitada, pole kunagi läbi viidud.

Vaata videot: 9 Eesti lennuõnnetust

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: