Un comportament ciudat al unui om după o supradoză de Viagra

Un comportament ciudat al unui om după o supradoză de Viagra

Înainte de a începe, observăm că următoarea poveste nu este deloc plăcută și că poate avea capacitatea de a provoca dezgust în unele persoane susceptibile, avertizând că nu există nici o înșelăciune. În orice caz, este un exemplu clar despre ceea ce se poate întâmpla cu corpul nostru atunci când folosim în mod abuziv medicamente legalizate, mai ales când le consumăm excesiv.

Steve Cho el este un bărbat de 27 de ani care, după un consum excesiv de Viagra, a arătat un comportament cu adevărat ciudat în vecinătatea aeroportului Phuket, o insulă în Marea Andaman, în Thailanda.

Potrivit publicației site-ului metrouCho a început să scoată hainele pe care le purta și să recită rugăciuni fără sens celor pe care ia întâlnit. Apoi, ca și cum aceasta nu ar fi fost deja o situație destul de gravă, omul sa desfrânat în fața a zeci de martori și a început să arunce scaune la cei sosiți care nu aveau grijă să-și treacă drumul. În mijlocul bătăliei, Cho a intrat în câteva magazine și a început să spargă lucrurile.

Cât de nebun!

O mărturie a acestui lucru episod escatologic El a spus că este scena cea mai terifiantă și dezgustătoare pe care a văzut-o vreodată la un aeroport – cred că toți suntem de acord.

Omul trebuia să fie reținut de către angajații locali care încercau să-l liniștească, deși sub efectele drogului el ignora pe toți. În cele din urmă, într-o declarație, reprezentanții aeroportului au raportat acest lucru Omul susține că a consumat mai multe pastile Viagra.

"În scopul de a controla situația și de a împiedica orice alt pasager să fie pus în pericol, poliția a trebuit să-l rețină pe om", se arată în declarație. Cho a fost dus într-o zonă izolată a aeroportului pentru al împiedica să intre în contact cu alte persoane.

"Când și-a recâștigat controlul, a recunoscut că a luat un număr mare de tablete Viagra și a pierdut conștiința. El a acceptat responsabilitatea pentru despăgubiri pentru toți anii pe care ia provocat în timpul episodului de halucinații. " Mai târziu, omul a fost dus la un spital local pentru o evaluare psihiatrică. Nu uitați că acest medicament poate promova un comportament ciudat.

Vizionați videoclipul: Comportament ciudat la albine – 11 ian. 2014

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: