Umelec zotavuje obrazy, ktoré nikto nechce, a premenil ich na nádherné diela

Umelec zotavuje obrazy, ktoré nikto nechce, a premenil ich na nádherné diela

David Irvine opäť napadne svojimi mashupmi obrazov. Maľovanie a predávať svoje umenie viac ako 25 rokov, dielo tohto umelca získal nejakú popularitu, a to najmä podľa mena: Re-Directed umenie, čo v španielčine by bolo niečo ako "presmerovaný umenie" rúhanie pre mnoho umelcov ,

Ale pokoj, že výsledok diel, ktoré "presmerováva" Dávida, sa nepodobá všetkému, čo sa stalo s "Ecce Homo". V skutočnosti to jeho nasledovníci hovoria premenuje nudné diela na skutočné majstrovské diela.

Umelcovho štýlu sa objaví medzi existujúcimi obrazmi, a len málo žiaduce ostatnými (litografií, leptov a originálnych kúskov), ktorú obvykle k dispozícii vo forme príveskov na sporivosti, garáže predaj alebo priamo z kontajnera, potom pridajte svoj vlastné postavy, zvyčajne ikonické obrázky súvisiace so svetom popovej kultúry.

Jeho obrazy postavy z Hviezdnych vojen bojujúci v zasneženou krajinou, horor zloduchovia rezné ružovú záhradu s motorovou pílou alebo dinosaury, ktoré spôsobujú problémy v miernych alpských víl sú okamžite rozpoznateľné.

David nikdy neodstraňuje existujúci podpis na plátne a kvôli vždy pozitívnej reakcii zo strany verejnosti otvoril účet na platforme Etsy, aby začal predávať svoje kúsky celému svetu.

Dnes vám predstavujeme posledné diely vašej zbierky. A môžete pokračovať v práci s vašimi webovými stránkami.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: