Twoje życie może być tylko symulacją gry

Twoje życie może być tylko symulacją gry

Mówiliśmy już tutaj o teorii, która stwierdza, że ​​nasz Wszechświat może być symulacją komputerową. Kilka dni temu założyciel Tesli i SpaceX, Elon Musk, oświadczył, że z jego punktu widzenia prawdopodobieństwo, że żyjemy w prawdziwym świecie, jest miliardowe.

Życie nie może wykraczać poza scenę Matrix lub symulacja gry. Ty i ja nie jesteśmy czymś więcej niż postaciami kontrolowanymi i kierowanymi przez bardzo zaawansowaną cywilizacjęo wiele bardziej zaawansowany niż nasz. W ten sposób przedsiębiorca Elon Musk, prezes spółek Tesla i SpaceX, uważa się za podmiot, który zainspirował wizerunek nowego Iron Mana w 2008 roku.

W twoim udziale w Konferencja kodóww Kalifornii Musk odpowiedział na pytanie dziennikarza dotyczące teorii, że żyjemy w jakiejś symulacji lub grze. I było całkiem jasne: "szanse, że jesteśmy w prawdziwym świecie, są miliardami”.

Odwołuje się do gier starożytnych, takich jak Pong, aby uzasadnić swoją teorię. W ciągu 40 lat świat gier ewoluował tak bardzo, że obecnie scenariusze wirtualne są bardzo podobne do rzeczywistych. Wtedy, według niego, w pewnym momencie bardzo trudno będzie odróżnić rzeczywistość od symulacji.

Następne pokolenia mogą być w stanie dowodzić podobnymi istotami ludzkimi z nami, a może jeszcze lepiej, może to już się stało. "Możliwe, że ogromna większość umysłów, takich jak nasza, nie należy do pierwotnej rasy, ledwie jest ludzie symulowani przez zaawansowanych potomków innej oryginalnej rasy”.

Można zobaczyć pełną konferencję tutaj:

Obejrzyj wideo: Ta armia spali szczytu peceta – Ultimate Epic Battle Simulator

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: