Traditsioon, kus Mehhiko linnapea abiellub krokodilliga

Traditsioon, kus Mehhiko linnapea abiellub krokodilliga

Uskumatu abielu on osa traditsioonilisest rituaalist, mida harrastavad Oaxaca chontaal alates 1789. aastast. selle valla linnapea abiellub krokodilliga Usun, et see toob kohalikele kaluritele õnne ja heaolu.

Mehhiko, võttes üle linna ei ole lihtne ülesanne, eriti kui president peab saagis nõudmistele kogukonnas, ükskõik kui kummaline tunduda võib. See on kohaliku omavalitsuse president San Pedro Huamelula, Víctor Aguilar, kes peab tavapäraste traditsioonide tõttu igal aastal abielu krokodilliga.

Kui tegemist on traditsioonidega, siis me teame juba, et see pole nii tähtis kui imelik. See kogukond on harjunud tähistama suurepärast ametlikku pulmi linna väljakul, kuhu kõik inimesed on kutsutud. Tseremoonial juhib preester, ja peigmees isegi suudab pruudi tseremoonia lõpus kinni pidada. Pruut, mida kohalikud on hüüdnimega "Printsess"Ta on tseremooniale täiesti riietatud ja kannab oma peaga ka spetsiaalselt valmistatud pulmakleidid, loori ja lilleseadet.

Pulmad ei ole ainus imeline asi, mis juhtub nendes kohtades. Krokodilli naissoost on ristitud päev enne pulmapidu. Selle tulemusena järgmisel päeval nad kleit teda ja kõndida paraad linna ümber kogu fanfaar, kus inimesed tantsivad ja laulavad traditsioonilisi laule. Kui saabub suur päev, on rünnaku vältimiseks seotud vaese looma nina.

Usutakse, et see abielu toob kaluritele õnne ja heaolu Oaxaca osariigis Vaikse ookeani ranniku idaosas Tehuantepeci äärel paiknevad paikkonnad. Suur osa kogukonnast sõltub otseselt kalapüügist, kuid arvatakse, et see tagab hea saagi.

President ütles Daily Mailile: "Selle rituaaliga taotleame head saaki, nii et mere ja järved annavad meile kogu vajaliku toidu ja me palume, et kõik läheks hästi kõigile siin."

"Kohalikud (nagu kohalikud elanikud on hüüdnimega) nimetasid teda" printsessiks ". Nii et minu ülesanne on olla printsessi abikaasa, "ütles president.

Inimesed osalevad pulmapidu, mis hiljem saab suurepärase pidusöögi. Üks külalisi ütles: "Tants, mida nad siin teevad, on nagu Jumala pakkumine, et tänada Teda maade, põllukultuuride ja kalade eest."

Kui te arvasite, et poliitikud ei pea tegema naeruväärseid asju, mäleta seda linnapea, kes peab igal aastal koos krokodilliga abielluma, andes järjepidevuse 18. sajandist pärinevale traditsioonile.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: