Toto zobrazuje spaľovanie motora v pomalom pohybe + VIDEA

Toto zobrazuje spaľovanie motora v pomalom pohybe + VIDEA

Aby ste získali úplný pohľad na výbuchy, ktoré sa vyskytujú vo vnútri spaľovacieho motora,Skreslené vnímanie"Na YouTube vytvoril transparentnú hlavu a natočil proces spomalene. Výsledok? Magnifico.

Nižšie nájdete viac videí.

Vozidlo sa vyhýba dvom kolíziám proti vozidlám v poradí.

Zabránenie čelnej zrážke s nákladným automobilom by už mohlo byť považované za zázrak. V Rusku sa však zázraky tohto druhu vyskytujú dvojnásobne. Prehliadka v Kurgani bola natočená dashcam, ako je obvyklé v Rusku. Video zobrazuje pomalý chod v opačnom pruhu, pravdepodobne kvôli tomu, že oranžové vozidlo je uviaznuté. Z ničoho nič tiahne nákladný automobil Iveco na opačnú cestu a ide priamo proti nášmu vozidlu.

Bol tak opitý, že si pomyslel na vysielačku s dýchacím prístrojom.

Už ste sa niekedy opili, aby ste nerozlišovali medzi dychovým prístrojom a vysielačkou?

Z tohto dôvodu nie je snowboarding v meste obľúbený.

Na vlastné riziko môžete samozrejme zavesiť titul blázna mesta tým, že si vezmete snowboard a posuniete sa po uliciach mesta.

Sen vysnívate v Bel Air za 250 miliónov dolárov.

Keď smrteľník chce predať svoj dom, zvyčajne fotografuje a publikuje ich na internete alebo sa v priestoroch inzerátu platí za priestor. Ale keď ste realitným agentom a chcete predať dom 250 miliónov dolárov, váš zisk bude taký šťavnatý, že stojí za to robiť akýsi dokument. Táto krásna rezidencia sa nachádza v exkluzívnej štvrti Bel Air v štáte Kalifornia. Má heliport a kryt pre súkromnú zbierku automobilov.

Čokoládová fantázia na pláži.

Viac či menej to musí byť raj, ktorý sľubujú tım, ktorí sa sami zachraňujú. Čistá krása ebenu.

Allahu Akbar! Allahu Akbar! Allahu Akbar!

Sledujte video: SEAT Tarraco – predpreméra veľkého španielskeho SUV

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: