To pokazuje spalanie silnika w zwolnionym tempie + FILMY

To pokazuje spalanie silnika w zwolnionym tempie + FILMY

Aby uzyskać pełny obraz wybuchów, które zachodzą w silniku spalinowym, prezenter kanału "Zniekształcona percepcja", Na YouTube, zrobił przejrzystą głowę i filmował proces w zwolnionym tempie. Wynik? Świetnie

Poniżej znajduje się więcej filmów.

Samochód unika kolejno dwóch zderzeń z ciężarówkami.

Unikanie zderzenia czołowego z ciężarówką można już uznać za cud. Jednak w Rosji tego rodzaju cuda zdarzają się podwójnie. Trasa w Kurgan została sfilmowana przez dashcam, podobnie jak w Rosji. Film pokazuje powolny ruch na przeciwległym pasie, prawdopodobnie z powodu osiadłej pomarańczowej ciężarówki. Nie wiadomo skąd, ciężarówka Iveco jedzie na przeciwległy pas i kieruje się bezpośrednio na nasz pojazd.

Był tak pijany, że pomylił walkie talkie z alkomatem.

Czy kiedykolwiek upiłeś się do tego stopnia, że ​​nie rozróżnia się alkomatu i walkie-talkie?

Z tego powodu snowboard nie jest popularny w mieście.

Na własne ryzyko, oczywiście, możesz powiesić tytuł głupca miasta, biorąc snowboard i przesuwając się po ulicach miasta.

Ty wymarzony dom w Bel Air za 250 milionów dolarów.

Kiedy śmiertelnik chce sprzedać swój dom, zwykle robi zdjęcia i publikuje je w Internecie lub płaci za miejsce w ogłoszeniach. Ale kiedy jesteś agentem nieruchomości i chcesz sprzedać dom za 250 milionów dolarów, twój zysk będzie tak soczysty, że warto nawet robić coś w rodzaju dokumentu. Ta piękna rezydencja znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Bel Air w Kalifornii. Ma lądowisko dla helikopterów i miejsce na prywatną kolekcję samochodów.

Czekoladowa fantazja na plaży.

W mniejszym lub większym stopniu musi to być raj, który obiecują tym, którzy się sami unieważniają. Czyste piękno hebanu.

Allahu Akbar! Allahu Akbar! Allahu Akbar!

Obejrzyj wideo: Silnik rakietowy See Through – PEŁNY SILNIK w zwolnionym tempie 4K – Rakiety (S1 • E2)

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: