The One Moment, film "Ok Go", którego nie będziesz żałować

The One Moment, film “Ok Go”, którego nie będziesz żałować

Ok Go zawsze kończy się zaskakiwaniem każdego z jego teledysków, ale jego najnowsza praca naprawdę pozostawi cię z ustami na podłodze z powodu tak dużej kreatywności i talentu. I jest tak, że te tematy są szczególnie znane z przekształcania ich piosenek w niesamowite filmy, nigdy nie przestając przekraczać.

Za wideo z singla "Jedna chwilaPotrzebne były 4,2 sekundy filmowania… i nic więcej. W tym (stosunkowo) małym przedziale czasowym niezliczone zdarzenia są pokazywane na zestawie nagrań i, w miarę postępu muzyki, widzimy, że gdy wszystko dzieje się w zwolnionym tempie, rzeczy stają się znaczące.

Niesamowity wynik

Planowane w milimetrowy sposób każde wydarzenie w tych 4,2 sekundach jest w harmonii z piosenką i harmonią słów. Nic dziwnego, że zaledwie pięć godzin po opublikowaniu film wideo przekroczył już 2,5 miliona wyświetleń, co jest najlepszą wskazówką, że praca jest naprawdę dobrze wykonana.

Według słów wokalisty Damiana Kulasha, w wywiadzie przeprowadzonym na stronie Mashable, Złożenie całego planu filmowania zajęło ponad miesiąc, Powiedział także, że intencją zespołu jest praca nad ograniczeniami możliwości twórczych, korzystając z możliwości łatwego ujawniania tego rodzaju wideoklipów za pośrednictwem kanałów takich jak YouTube.

Dla mnie jest to alegoria krewnego naszego istnienia. Czy możesz sobie wyobrazić, jak wyglądałaby egzystencja, gdybyśmy mogli żyć w rytm tego filmu? Ponadto koncepcja doskonale pasuje do litery.

Obejrzyj wideo: 10 zdjęć zrobionych tuż przed tragedią

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: