Terraplanistas, teorilerini test etmek için uyduları uzaya fırlatmak istiyor

Terraplanistas, teorilerini test etmek için uyduları uzaya fırlatmak istiyor

Tam Orta Çağ 2017'deki en tartışmalı konulardan biri de Dünya'nın aslında düz olduğu fikridir. Yüzyıllar boyunca bilimin gösterdiği şey tamamen yanlıştı, ama şimdiye kadar, terraplanistas Onların iddialarını doğrulayamadılar – zaten uzaya giden ve küresel gezegenimizin sayısız fotoğrafını çeken otantik bilim adamlarının aksine.

Ancak, birileri bu insanların fikirlerine ışık tutmaya kararlıdır: rapçi B.o.B. amaçlayan kolektif bir finansmanı üstlendi 1 milyon ABD Doları artır ve uyduları uzaya gönder Hava balonlarının yanı sıra, içinde yaşadığımız dünyanın devasa bir disk olduğunu bir kez ve herkesle paylaşıyoruz. Şimdiye kadar, bu karakter, bir haftadan biraz fazla bir süre içinde, kalabalık bütçesine, 5 bin dolarlık imtiyazı kazandı.

BoB Eğrisi'ni Göster.

"Bob The Curve'ı Göster" takma adı verilen bu raperin önerisi, birçok NASA astronotunun dikkatini çekti. İki uzay görevi katılmış ve gezegenden 200 gün boyunca harcamış Terry Virts, o BoB ben sonuçta bu konu zaten uzayda olmuştur ona inanıyordu eğer yeterli para kurtarabilir tweeted söyledi ve Dünya'nın yuvarlak ve düz olmadığını teyit edebilirsiniz.

Açıkçası, bu bilim adamlarına inanmak zorunda değilsiniz ve Düz Dünya Toplumunun bir parçası olmak çok daha eğlenceli görünüyor. Rapçi B.o.B, gezegenimizin büyük bir tortilla olduğunu kanıtlamaya çalışan ilk kişi değil: diğer konsolosluklar, sosyal ağlarda denenmiş ve alay konusu olmuşlardır.

Bu kampanya şirketin şartlarını ihlal etmese de GoFundMe, Finansman sitesi tahsil edilen tutarı bloke etti rapçi uyduları nasıl kurmayı ve başlatmayı planladığı hakkında daha fazla bilgi sunana kadar – kendi parası için para biriktirebileceğinden şüpheleniyor. Bu karakterin proje hakkında daha fazla ayrıntı sunmaması durumunda, para onu destekleyen 155 kişiye geri verilecektir.

Videoyu izle: KİŞİLER AKILLI YERE DÜZENLİYOR.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: