Tento beagle je chůva, ktorú potrebujú všetci + VIDEA

Tento beagle je chůva, ktorú potrebujú všetci + VIDEA

Bígl je stredne veľké plemeno psa. Majú podobnosť s anglickým foxhoundom, ale s menším telom, s kratšími nohami a dlhšími a mäkšími ušami. Toto plemeno bolo pôvodne použité ako pes na sledovanie zajacov, králikov a iných malých zvierat. Jeho rozvinutý pocit pachu a inštinkt sledovania z neho robia ideálne zviera na detekciu zakázaných poľnohospodárskych dovozov a potravinárskych výrobkov v karanténe.

Bohužiaľ, beagle sú tiež v hľadáčiku skúšobného laboratória kozmetickom priemysle a iní kvôli ich poslušné správanie, čo značne uľahčuje manipuláciu pri použití ako morčatá. Väčšina týchto zvierat je inteligentná a obľúbená ako domáce zvieratá kvôli ich veľkosti, pokojnému správaniu a absencii vrodených zdravotných problémov.

Pre toto všetko je toto zviera výborná možnosť, keď žijete spolu s rodinou s malými deťmi, ako je uvedené v nasledujúcom videu. Tento beagle zavolal Karlík Nespokojoval sa s radosťou, keď jeho majitelia vzali nový domov.

Pultová klenba prvej osoby

Allison Stokke, žena, ktorá sa niekedy zmocnila, prečo niekto natočil a nahral na YouTube, teraz sponzoruje videá, ktoré skončia na YouTube. A to, čo mení, dáva život, že? No, faktom je, že vďaka tejto celebrity internetových sietí môžeme vidieť pólovú klenbu z niekoľkých privilegovaných uhlov.

"Vezmi ma do kostola" do rytmu baletu

To je výsledkom kombinácie talentu tanečníka ako Sergeja Polunina, techniky fotografa Davida LaChappellea a piesne ako "Vezmi ma do kostola"Od Hoziera. Je to skutočne obdivuhodná práca a je vďačná, že pokračujeme v tendencii integrovať disciplínu ako balet do komerčnej hudby, ako to urobila Sia s "luster“.

Vzdajte to!

Star Wars vs Star Trek – Trailer

Vieme, že v našom vesmíre nie je možné, aby sa niečo také stalo, takže to musíme len vidieť príves ktorú vytvorili niektorí fanúšikov najúspešnejších vedeckých fikcií.

Zlyhá kompilácia párov

A dokončiť toto kolo videí, kompiláciu s neúspechom tortola, ktorú nám poslal dobrý Marco Lopez, vďaka.

Sledujte video: Beagle – Mel má zábavu na chuva!

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: