Ten beagle jest nianią, której każdy potrzebuje + FILMY

Ten beagle jest nianią, której każdy potrzebuje + FILMY

Pies gończy jest średniej wielkości rasą psów. Mają podobieństwo do foxhounda angielskiego, ale z mniejszym ciałem, z krótszymi nogami i dłuższymi i bardziej miękkimi uszami. Ta rasa była pierwotnie używana jako pies do tropienia zajęcy, królików i innych małych zwierząt. Rozwinięty zmysł węchu i instynkt śledzenia sprawiają, że jest idealnym zwierzęciem do wykrywania zakazanego importu produktów rolnych i produktów żywnościowych do kwarantanny.

Niestety, beagle znajduje się również na celowniku laboratoriów testowych przemysłu kosmetycznego i innych ze względu na jego łagodne zachowanie, co znacznie ułatwia jego obsługę przy użyciu jako świnki morskie. Większość tych zwierząt jest inteligentna i popularna jako zwierzęta domowe ze względu na ich rozmiar, spokojne zachowanie i brak wrodzonych problemów zdrowotnych.

Za to wszystko, to zwierzę jest doskonała opcja, gdy mieszkam razem z rodziną z małymi dziećmi, jak pokazano na poniższym wideo. Dzwonił ten beagle Charlie Nie był zadowolony z radości, gdy jego właściciele zabrali nowy dom dziecka.

Skarb o tyczce pierwszej osoby

Allison Stokke, kobieta, która kiedyś zaniepokoiła się, dlaczego ktoś ją sfilmował i przesłał na YouTube, teraz robi sponsorowane filmy, które trafiają do YouTube. A jakie zwroty dają życie, prawda? Cóż, faktem jest, że dzięki tej sławie interwebs możemy zobaczyć skroń o tyczce z kilku uprzywilejowanych kątów.

"Take Me To Church" w rytm baletu

Oto, co wynika z połączenia talentu tancerza takiego jak Siergiej Polunin, techniki fotografa Davida LaChappelle i piosenki typu "Zabierz mnie do kościoła"From Hozier. Jest to dzieło godne podziwu i jest wdzięczne, że kontynuujemy tendencję do integrowania dyscypliny, takiej jak balet w komercyjnej muzyce, tak jak Sia z "Świecznik“.

Oklaski!

Star Wars vs Star Trek – Trailer

Wiemy, że w naszym wszechświecie niemożliwe jest, aby coś takiego się wydarzyło, więc musimy to tylko zobaczyć przyczepa przez niektórych fanów najbardziej udanych serii science-fiction.

Fails kompilacja par

I dokończenie tej rundy filmów, dzięki kompilacji z nieudanymi tortolami, które przysłał nam dobry Marco Lopez.

Obejrzyj wideo: Dziecko odbierane rodzicom palącym trawkę zabite przez matkę zastępczą

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: