Sinu elu võib olla ainult mängu simulatsioon

Sinu elu võib olla ainult mängu simulatsioon

Oleme juba rääkinud teooriast, milles öeldakse, et meie Universum võiks olla arvuti simulatsioon. Mõni päev tagasi teatasid Tesla ja SpaceXi asutaja Elon Musk, et tema vaatepunktist on tõenäosus, et me elame reaalses maailmas, miljardeid.

Elu ei tohi minna stseenist kaugemale Matrix või mängu simulatsioon. Sina ja mina ei tee seda me oleme rohkem kui tegelased, mida kontrollivad ja juhendavad mõned väga arenenud tsivilisatsioonid, palju paremini kui meie. Nii arvab ettevõtja Elon Musk esimees Tesla ja SpaceX ettevõtted, väga teema, mis on inspireeritud pildi uue Iron Man 2008.

Teie osalusel Koodikonverents, Californias vastas Musk ajakirjaniku küsimusele teooria kohta, et me elame mingisuguses simulatsioonis või mängus. Ja see oli üsna selge: "tõsiasi, et oleme reaalses maailmas, on miljardid”.

Ta viitab iidsetele mängudele, nagu näiteks Pong, oma teooria õigustamiseks. 40 aasta jooksul tekkis mängude maailm nii palju, et praegu on virtuaalsed stsenaariumid palju sarnased tõelistega. Tema sõnul on teatud ajahetkel reaalsuse ja simulatsiooni vahel väga raske eristada.

Järgmised põlvkonnad võivad olla võimelised juhtima sarnaseid inimesi koos meiega või veel parem, võib-olla see juba juhtus. "Võib juhtuda, et enamus meelt, nagu meie, ei kuulu esialgse rassi, vaid on vaevu inimesed simuleeritud teise algse rassi edasijõudnutega”.

Täiskonverents on võimalik siin näha:

Vaata videot: Supersection 1. nädal

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: