Siedem najbrzydszych ptaków w przyrodzie

Siedem najbrzydszych ptaków w przyrodzie

Czy widziałeś te ptaki, które wyglądają jak zły żart natury? Są tacy, którzy, do cholery, to brzydkie zwierzęce nieszczęście. Osobiście interesuje mnie, w jaki sposób niektóre ptaki zaklasyfikowane są w kategoriach takich jak "ekstrawagancki", "nieproporcjonalny", "estetycznie naruszony" itp. W obliczu tak wielu opcji ptaków, które wydają się opuścić woliera piekła, przedstawiamy małą listę najbrzydsze ptaki na świecie, Myślę, że należy pamiętać, że nie są one w porządku brzydoty, ponieważ jest to coś relatywnego. Osoba może wydawać się piękna, co uważam za brzydkie i odwrotnie.

Picozapato.

Nic więcej nie musisz patrzeć na to zwierzę, aby uświadomić sobie, że nie ma możliwości, aby się pogorszyło. Cóż, może tak, ale jeśli potrzebujesz odniesienia do czegoś brzydkiego, oto jest Balaeniceps rex. Wygląda jak zmutowany pelikan, Zwierzę jest potwornie nieproporcjonalne, bezbarwne i z dominującym tonem, który moglibyśmy zdefiniować tylko jako "szary drenaż".

Jego nogi są długie i dość cienkie, kontrastujące z niezwykle ciężką głową. Jestem przekonany, że to skrobanina, którą architekt wszechświata opublikował przez pomyłkę.

Wielki Urutaus.

Rzucam Ci wyzwanie, abyś zobaczył zdjęcie tego ptaka przez 5 sekund bez śmiechu:

Jego pień jest tak okropny, że prawie nikt nie zaklasyfikuje go jako ptaka, zakładając, że robił Photoshopa. Aby rozpocząć urutaú (Nyctibius grandis) jest zezowaty, A jego oczy są bardziej podskakujące niż Marty'ego Feldmana. Poza tym wymowa jego imienia po angielsku (Potoos) przypomina bzdura po hiszpańsku, wydaje się również, że dźwięk pojawia się, gdy próbujesz pluć kawałkiem mięsa utkwionym między zębami.

W kolorach można go idealnie pomylić z pniem drzewa, aw jego głowie jest dziób, który wygląda jak puch, podczas gdy gałki oczne wyglądają jak z kreskówki.

Łysy Ibis od północy.

Mamy tu nieszczęśliwego nieszczęśnika, który wydaje się, że przeżył wypadek jądrowy, w wyniku którego jego głowa została całkowicie spalona. The Geronticus calvus duży ptak o częściowo roztopionym wyglądzie i piórach (które są obecne tylko na ciele) sępa. Można je znaleźć w górzystych obszarach Wschodniej Afryki Południowej, Lesotho i Suazi. Jego dieta składa się głównie z owadów, małych kręgowców, robaków i mięczaków. To takie brzydkie, że boli.

Zwykłe Cassowary

Pomyśl o gigantycznej czarnej kury, która w pewnym momencie przekroczyła ścieżki z dinozaurem, do tego stopnia, że ​​zamiast herbu pojawił się róg. A ten dotyk niebieskiego koloru jest odpowiedzialny za dodanie niezbędnej odrobiny dodatkowej dziwności. Jeśli spojrzysz poza ten twardy grzbiet, zauważysz niepokojące oczy i głębokie niebieskie gardło. Ale rzeczy stają się o wiele bardziej interesujące, gdy patrzymy na nogi: każdy z trzech palców Ma pazur w kształcie noża z około 5 centymetrów w długości

Wspólne kazuary (Casuarius casuarius) jest największą z trzech klas, które istnieją, i drugim najcięższym ptakiem w naturze, ledwie przewyższonym przez strusia. Można je znaleźć w tropikalnych lasach północnej Australii i południowej Nowej Gwinei, ale oprócz ich dziwnego wyglądu są one szczególnie trudne do zlokalizowania. Chociaż, jeśli znajdziesz jedną, najlepszą rzeczą, którą możesz zrobić, to się modlić, ponieważ są one bardzo brutalnymi zwierzętami.

Marabú.

Tutaj masz innego mistrza w brzydocie. Dziób, który przypomina ogromne nożyczki ogrodnicze i upierzenie na głowie przypominające trędowatego ptaka, jest jednym z najbrzydszych ptaków, jakie można spotkać w przyrodzie.

Jakby tego było mało, dorośli noszą ogromną i rozpaloną masę (zwany karłem), który wygląda jak rodzaj nowotworowego guza zwisającego z szyi. The Marabú (Leptoptilos) Są też ogromne, ze skrzydłami, które mogą rozciągać się do 2 metrów i karunkami, które przekraczają 30 centymetrów.

Jak wiele innych łysych gatunków, Marabú zjada padlinę, kał i prawie każdy rodzaj zwierzęcej materii można znaleźć, w tym inne mniejsze ptaki. Uwielbia też grzebać w śmieciach, uwielbia jeść gołębie, kury, a nawet małe psy. Są pewne opisy ataków na ludzi, którzy nie karmią ich szybko.

Kurczak Dong Tao

Tutaj mamy tę rasę kurczaków Okazało się, że ludzie robili krzyże szukając kurczaków z "soczystymi" nogami, przysmak bardzo doceniany przez orientałów. Pojawienie się jego nóg wywołuje dziwne wrażenie. Wyglądają jak genitalia z zaawansowanym stanem zaangażowania przez chancre.

Co gorsza, drogi czytelniku, wygląda jak kurczak, który cierpi na słoniowaciznę. Cóż za okropna i obrzydliwa rzecz kurczaka Dong Tao. Nie wspominając już o kawałkach skóry, które zwisają mu z głowy.

Turcja.

Nie można pominąć słynnego indyka na tej liście (Meleagris). To może być rozkosz, gdy spotyka nasze kubki smakowe na Boże Narodzenie, ale przyjrzyj się estetycznemu wypadkowi, który przedstawia twarz tego biednego zwierzęcia.

Nie wystarczy masa zwisająca z krostyw niektórych gatunkach te badyle są czerwone. Mogę sobie wyobrazić, jak przechwalają się: "Spójrz na moje wielokolorowe krosty i mój warkoczyk, który kołysze się nad moim dziobem, jakby był nekrotyczną rurką".

Uważam, że to zwierzę wyewoluowało w ten sposób, abyśmy dwa razy pomyślały, zanim wstawimy je do piekarnika.

Flamenco

Flamingi (Phoenicopterus) są uważane za ekstrawaganckie ptaki. Ale jeśli w którymś momencie powiedzieli mi, że odkryli, że są kosmitami, nie byłbym wcale zaskoczony. Flamingi są okropne.

Może dlatego, że są różowe, ponieważ mają szyję w kształcie litery "S", ponieważ ich nogi wyglądają jak kruche patyki lub ich zaskakująco przerażający szczyt z tym niewygodnym uśmiechem. Może dlatego mają bardzo małe oczylub ponieważ mają tendencję do tworzenia dużych grup.

Twórca zawahał się i opuścił zakrzywiony dziób. Potem nadał mu nienaturalny kolor, aby nikt nie skoncentrował się na błędzie.

Na świecie jest wiele innych brzydkich i rzadkich ptaków, ale to moje siedem najbardziej obrzydliwych.

Obejrzyj wideo: 5 NAJWIĘKSZYCH PTAKÓW ŚWIATA!

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: