Seni hala heyecanlandıran bir şey olmalı

Seni hala heyecanlandıran bir şey olmalı

Hayatı zırhlı bir camla deneyimliyoruz, heyecanlandıkça başkalarının önünde savunmasız olmaya eşdeğer bir gerçeklik yaşıyoruz. Ama hala seni heyecanlandıran bir şey olmalı. Günün önünde bir kamuflaj formu olarak günlük eğitimli öngörülebilirlik sağlayan yerde bir şeyler bırakıyor.

Diğerleri belirli tutumları şarj etme eğilimindedir ve çoğu farklı konuya genellikle duyarsızdır. Ve operasyonel ve robotik bir algıdan değil, sadece bu hayatın darbelerini yumuşatmayı anladıklarından, Steril, yaralı ve endişe verici soğuk bir kalbe ihtiyaç duyar. Ama neden?

Önemlerine rağmen, duyguları belirtmek için birçok deneyim, öğrenme, renk ve zevk vardır. Ve bu duyguları, açık kollar ve sulu gözler ile hissetmenin sonuçları, varoluşsal bir uçurumun içine düşmek gibi olurdu. Hangi noktada dokunma, duyarlılık ve hassasiyetten yoksun kaldık?

Taşınmak ve ifade etmemek, varlığı sınırlamaktır. Bir kitabın hayranlığını, iyi bir şarkıyı anlatan kelimelerin yokluğunu, iyi bir film görmenin dramatik öforisini, belki de sevdiklerimizle geçirdiğimiz unutulmaz anları ya da bir manzaranın güzelliğini düşünerek bastırın.

Duygularla dolu doğarız ama büyüdükçe, Kalbin kaprislerine teslim olmak, affedilmez bir zayıflık belirtisine dönüşür. Belki de bu yüzden, herşeye sahip olduğumuzda ve aynı zamanda ve aynı zamanda az da olsa, duygusal bağlar için özlem duyduğumuz ilişkileri, henüz tanıyamamış olduğumuzun nedeni de budur.

Hala seni hareket ettiren bir şey olmalı. Ve bu mutlaka gözyaşlarından kurtulmak anlamına gelmez; Bizi hassasiyet, dürüstlük, fedakarlık, eşitlik, saygı ile doldurmak gibi bir şey olabilir. Örnekler, duyguların kendileri kadar farklıdır. Seni heyecanlandıran, sizi yönlendiren, düşünme, hareket etme, yaşama ve hissetme şeklinizi yok eden ve yeniden inşa eden bir şey olmalı..

Hayat karşıtlıkla ilgili değil, parlamakla ilgili.

Videoyu izle: Neden Eski Sevgiline Hala Mesaj Aınmasun?

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: