Seitse kõige kaunimat linnu looduses

Seitse kõige kaunimat linnu looduses

Oled sa näinud neid linde, mis näevad välja looduse halb nali? On mõned, kes on kuradi, milline on koleloom ebaõnne. Mina isiklikult on mulle huvitav, kuidas teatud linde klassifitseeritakse sellistesse kategooriatesse nagu ekstravagantsed, ebaproportsionaalsed, esteetiliselt kahjustatud jne. Kohtudes nii paljude võimalustega linnudest, kes tunduvad olevat põrgu vallast lahkunud, esitame väikese nimekirja maailma kõige kaunimad linnud. Ma arvan, et on vaja meeles pidada, et nad ei ole kadunud, sest see on midagi suhtelist. Inimene võib tunduda ilusana, mida mulle on kole ja vastupidi.

Picozapato.

Midagi muud ei pea vaatama seda looma, et mõistaks, et ei saa kuidagi halveneda. Noh, võib-olla, jah, aga kui vajate viide midagi inetut, siin on Balaeniceps rex. See näeb välja nagu mutantse pelikaan. Loom on kohutavalt ebaproportsionaalne, värvitu ja domineerivaks tooniks, mida määratleme ainult kui "hall drenaaž".

Tema jalad on pikad ja üsna õhukese kontrastiga äärmiselt raske peaga. Olen veendunud, et see on kirjatüüp, mille universumi arhitekt on ekslikult välja andnud.

Suur Urutaus.

Ma kutsun teid üles nägema selle lindu pildi 5 sekundit, ilma naerutamata:

Tema pagas on nii jube, et vaevalt keegi seda ei klassifitseeriks kui lind, eeldades, et nad tegid Photoshopi. Urutau käivitamiseks (Nyctibius grandis) on risti silmadega. Ja tema silmad lähevad rohkem kui Marty Feldmani. Lisaks tema nime hääldust inglise (Potoos) meenutab jama Hispaania, samuti tundub heli, mis tekib, kui üritate välja sülitada tükk liha vahele kinni hambad.

Värvides võib see täiesti segi ajada puuküttega ja selle peas on olemas nokk, mis näeb välja nagu kohev, samal ajal kui silmamärgid näevad välja midagi cartoonist.

Kiilane Ibis põhja pool.

Siin on meil õnnetu kurbus, kes näib olevat ellu jäänud tuumaavarii, mis jäi pea täielikult põlema. The Geronticus calvus suur lind, mille poolest sulanud välimus ja haugade lehmad (mis asuvad ainult kehas). Neid võib leida Lõuna-Aafrika, Lesotho ja Svaasimaa mägipiirkondades. Selle toitumine koosneb peamiselt putukatest, väikseimad selgroogsed, ussid ja molluskid. See on nii kole, et see valutab.

Ühine karjäär

Mõelge hiiglaslikule mustale kiskele, mis mingil hetkel läbisid teed dinosaurusega, nii et hüppelaua asemel hakkas torni saar. Ja see sinine värv puudutab täiustamiseks vajalikku natuke lisandumist. Kui vaatad seda kõva haru välja, näete häirivat silma ja sügavat sinist kurku. Aga asjad muutuvad palju huvitavamaks, kui vaatame jalgu: iga kolme sõrmega Sellel on umbes 5 sentimeetriga nuga-kujuline küünal pikkuselt

Ühine kasuarve (Casuarius casuarius) on suurim kolmest olemasolevast klassist ja teine ​​kõige raskem lind loodusest, mida jaanalind vaevu ületab. Neid võib leida Põhja-Austraalia ja Lõuna-Guinea troopilistes metsades, kuid lisaks nende kummalisele välimusele on neid eriti raske leida. Kuigi kui leiate selle, on parim asi, mida saate teha, palvetada, sest nad on äärmiselt vägivaldsed loomad.

Marabu.

Siin on teil veel üks jumalakartuse meister. Mis tipp, mis näeb välja nagu suur pügamine käärid ja pea sulestik, mis näeb välja nagu pidalitõbine lind, see on üks koledamas linnud leiad looduses.

Justkui see ei olnud piisav täiskasvanutel on suur ja põletikuline mass (nn caruncle), mis näeb välja nagu mingi vähkkasvaja, mis ripub kaelast. Marabu (Leptoptilos) Need on ka suured, tiivad, mille pikkus on kuni 2 meetrit ja üle 30 sentimeetri pikkused.

Nagu paljud teised kiilas peetavad liigid, Marabu sööb karrioni, väljaheiteid ja peaaegu igat liiki loomset ainet leiad ka teisi väiksemaid linnu. Ta armastab ka inimmägi rumbleerides, nad armastavad söömist tuvisid, kanu ja isegi väikseid koeri. On inimestel rünnakuid, kui nad neid kiiresti ei toeta.

Dong Tao Chicken

Siin on meil see kana tõug Selgus, kui inimesed läbisid, otsivad kanade "mahlakad" jalad, delikatess, mida idamaised inimesed väga hinnatud. Tema jalgade väljanägemine tekitab imelikku ajust. Nad näevad välja nagu suguelundid, kellel on Chancre kaasatud.

Veelgi hullem, kallis lugeja, näeb välja nagu kana, kes kannatab elevantiilisest. Mis jama ja vastik asi on Dong Tao kana. Ja mitte rääkimata tema peal hangutavatest tükkidest.

Türgi.

Sellesse loetellu ei ole võimalik kuulsat Türki lisada (Meleagris) See võib olla rõõmu, kui see vastab meie jõulude ajal meie maitsepunglitele, kuid vaatame esteetilist õnnetust, mis kujutab endast vaese looma nägu.

Pole piisavalt pudeli riputatav mass, mõnedes liikides on need jama on punased. Ja ma kujutan ette, praalimine: "Vaata minu kirjud pustulid ja mu lott õõtsuv eespool mu nokk nagu Nekrootiliste sarv".

Usun, et see loom arenes selliselt nii, et mõtlesime kaks korda enne ahju panemist.

Flamenko

Flamingos (Phoenicopterus) loetakse ekstravagantseteks lindudeks. Aga kui mingil hetkel nad ütlesid mulle, et nad avastasid, et nad on välismaalased, ei oleks ma üllatunud. Flamingod on jube.

Võibolla, sest nad on roosid, sest neil on S-kujuline kaela, nende jalad, mis tunduvad habras pulgad või tipp uudishimulikult ebameeldiv, et kole naeratus. Võib-olla sellepärast neil on äärmiselt väikesed silmad, või kuna nad kipuvad moodustama suuri rühmi.

Looja vähe kõhkles ja jättis kõvera nokava. Siis pani ta pahatahtliku värvi, nii et keegi ei keskenduks eksimusele.

Maailmas on palju muid inetuid ja haruldasi linde, kuid need on minu seitsme kõige kiuslikumad.

Vaata videot: Pehmed ja

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: