See beagle on lapsehoidja, mida kõigile vajab + VIDEOD

See beagle on lapsehoidja, mida kõigile vajab + VIDEOD

Beagle on koera keskmise suurusega tõug. Nad on sarnased inglise koeralehega, kuid väiksema kehaga, lühemate jalgadega ja pikemate ja pehmemate kõrvadega. Seda tõugu kasutati esialgu hanede, küülikute ja muude väikeloomade jälgimiseks. Selle väljakujunenud lõhn ja jälgimise instinkt muudavad selle ideaalseks loomaks keelatud põllumajandusliku impordi ja toiduainete tuvastamiseks karantiinis.

Kahjuks beagle on ka võre katselaborid kosmeetikatööstuse ja teised, sest nende kuulekas käitumine, mis suuresti kergendab käitlemise kui kasutatakse merisigu. Enamik loomi on arukas ja populaarne lemmikloomad nende suuruse, vaikse käitumise ja kaasasündinud terviseprobleemide puudumise tõttu.

Kõigi selle jaoks on see loom a suurepärane võimalus, kui elate koos perega väikelastega, nagu on näidatud järgmises videos. See küünal kutsus Charlie Ta ei olnud rõõmus, kui tema omanikud võtsid uue lapse koju.

Esimene istuv vaal

Allison Stokke, naine, kes mõni kord sai nalja selle pärast, et keegi filmistas seda ja laadis selle üles YouTube'i, teeb nüüd YouTube'ile jõudmiseks sponsitud videod. Ja mis muudab elu, eks? Noh, tõsiasi, et tänu sellele, et meeleavaldused on kuulsused, näeme paljude privilegeeritud nurkade juures mitmesugust vaatevälja.

"Võta mind kirikusse" balleti rütmi

Selle tulemuseks on nii tantsija talent nagu Sergei Polunin, fotograafi David LaChappelle tehnika ja selline laul nagu "Võta mind Kirikusse"Hozierist. See on tõeliselt imetlusväärne töö ja tänulik, et jätkame kalduvusega integreerida kommertsmuusikas sellist eriala nagu ballett, nagu Sia tegi "Lühtreeter“.

Applause!

Star Wars vs Star Trek – treiler

Me teame, et meie universumis on võimatu midagi sellist juhtuda, seega peame seda ainult nägema haagis mõned edukaimate teaduslike fanaatide frantsiiside fännid.

Ebaõnnestub paaride koostamine

Ja lõpetage see video voor, tortolose ebaõnnestumise kompileerimine, mille meile hea Marco Lopez saatis, aitäh.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: