Sedem najnebezpečnejších vtákov v prírode

Sedem najnebezpečnejších vtákov v prírode

Videli ste tie vtáky, ktoré vyzerajú ako zlý vtip prírody? Niektorí sú, čo, sakra, čo je škaredé zvíťazstvo. Osobne ma zaujíma, ako niektoré vtáky prichádzajú do kategórií ako "extravagantné", "neprimerané", "esteticky ohrozené" atď. Tvárou v tvár tak veľa možností vtákov, ktoré zrejme opustili voliéru pekla, predstavujeme malý zoznam najchudobnejších vtákov na svete, Myslím si, že je potrebné si uvedomiť, že nie sú v poriadku ošklivosti, pretože to je niečo relatívne. Človek sa môže zdajú byť krásne, čo považujem za škaredé a naopak.

Shoebill.

Nič iné sa nemusíte pozrieť na toto zviera, aby ste si uvedomili, že neexistuje žiadny spôsob, ako by sa mohol zhoršiť. No, možno áno, ale ak potrebujete odkaz na niečo škaredé, tu je Balaeniceps rex. Vyzerá ako mutantný pelikán, Zviera je hrozne neprimerané, bezfarebné a s prevažujúcim tónom, ktorý by sme mohli definovať len ako "šedé odvodnenie".

Jeho nohy sú dlhé a docela tenké kontrastujú s extrémne ťažkou hlavou. Som presvedčený, že je to škrabka, ktorú architekt vesmíru omylom zverejnil.

Veľký Urutaus.

Vyzývam vás, aby ste si obraz tohto vtáka na 5 sekúnd bez smiechu:

Jeho kmeň je tak hrozný, že ho nikto neklasifikuje ako vták za predpokladu, že urobil Photoshop. Ak chcete spustiť urutaú (Nyctibius grandis) je krížom, A jeho oči sú viac skokané ako Marty Feldman. Okrem toho, výslovnosť jeho mena v angličtine (Potoos) pripomína kecy v španielčine, zdá sa, že aj zvuk, ku ktorému dochádza, keď sa pokúšate vyplietať kúsok mäsa uviazaného medzi zubami.

V farbách sa dá dokonale zameniť s kmeňom stromu av jeho hlave je zobák, ktorý vyzerá ako chumáčika, zatiaľ čo očné tiene vyzerajú ako niečo z karikatúry.

Plešatý Ibis zo severu.

Tu máme nešťastného biedneho, ktorý zrejme prežil jadrovú nehodu, ktorá zanechala jeho hlavu úplne spálená. Geronticus calvus veľký vták s čiastočne roztaveným vzhľadom a perie (ktoré sú prítomné iba na tele) supu. Môžu sa nájsť v horských oblastiach východnej Južnej Afriky, Lesotho a Svazijska. Jeho strava sa skladá hlavne z hmyzu, malých stavovcov, červov a mäkkýšov. Je to tak škaredé, že to bolí.

Spoločná Cassowary

Myslite na obrovskú čiernu sliepku, ktorá v určitom okamihu prechádzala chodníkmi s dinosaurom, až k bodu, že namiesto hrebeňa vyšiel roh. A ten dotyk modrej farby je zodpovedný za pridanie potrebného kúska extra zvláštnosti. Ak sa pozriete za ten tvrdý hrebeň, uvidíte rušivé oči a hlboké modré hrdlo. Ale veci sa zaujímajú oveľa zaujímavejšie, keď sa pozrieme na nohy: každý z troch prstov Má nožom v tvare pazúry s asi 5 centimetrov v dĺžke

Spoločné cassowary (Casuarius casuarius) je najväčšia z troch tried, ktoré existujú, a druhý najťažší vták v prírode, sotva prekonaný pštrosom. Nájdete ich v tropických lesoch severnej Austrálie a južnej Novej Guiney, ale okrem ich zvláštneho vzhľadu sú mimoriadne ťažké nájsť. Aj keď nájdete jeden, najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je modliť sa, pretože ide o veľmi násilné zvieratá.

Marabu.

Tu máte ďalšieho šampióna v ošklivosti. S zobákom, ktorý sa podobá obrovským záhradným nožňam a peru na hlave, ktorá vyzerá ako malomocný vták, je to jeden z najhorších vtákov, ktorý nájdete v prírode.

Ako by to nestačilo, dospelí nosia obrovskú a zapálenú masu (tzv. caruncle), ktorá vyzerá ako druh rakovinového nádoru visiaceho z krku. Marabú (Leptoptilos) Sú taktiež obrovské, s krídlami, ktoré môžu dosahovať až 2 metre a kormorány, ktoré presahujú 30 centimetrov.

Rovnako ako mnoho iných druhov plešatých, Marabú jesť mrkvu, výkal a takmer akýkoľvek druh živočíšnej hmoty môžete nájsť vrátane iných menších vtákov. On tiež miluje rumaging cez ľudské odpadky, milujú jesť holuby, kurčatá a dokonca aj malé psy. Existujú niektoré účty útokov na ľudí, keď ich rýchlo nekrmia.

Dong Tao kurča

Tu máme toto kuracie plemeno Ukázalo sa, že ľudia robia kríže hľadajúcich kurčatá s "šťavnatými" nohami, pochúťka veľmi orientovaná orientálmi. Vzhľad jeho nohy vytvára zvláštny pocit. Vyzerajú ako genitálie s pokročilým stavom zapojenia chancre.

Horšie, ale drahý čitateľ, vyzerá to ako kura, ktoré trpí elefantiázou. Čo je to hrozné a odporné vec kuracie zviera Dong Tao. A nehovoriac o kusoch kože, ktoré visia z hlavy.

Turecko.

V tomto zozname nie je možné zahrnúť slávnu morku (meleagris). To môže byť radosť, keď sa stretne s našimi chuťovými pohárikami na Vianoce, ale pozrite sa na estetickú nehodu, ktorá predstavuje tvár tohto zlého zvieraťa.

Nestačí na to pustula visí hmotu, u niektorých druhov sú tieto kecy červené. Už si ich môžem predstaviť: "Pozrite sa na moje viacfarebné pustuly a moja karunka, ktorá sa prelieva cez môj zobák, ako keby to bola nekrotická rúrka."

Verím, že toto zviera sa vyvinulo takým spôsobom, aby sme si mysleli dvakrát predtým, ako sme ho vložili do rúry.

Flamenco.

Plameniaky (Phoenicopterus) sa považujú za extravagantné vtáky. Ale ak mi niekedy povedali, že zistili, že sú cudzinci, vôbec by som sa nebola prekvapená. Plameniaky sú hrozné.

Možno preto, že sú ružové, pretože majú krk v tvare písmena S pre nohy, ktoré vyzerajú ako krehké tyčinky alebo pre svoj zvedavý strašný vrchol s týmto nepríjemným úsmevom. Možno preto, že majú veľmi malé oči, alebo preto, že majú tendenciu tvoriť obrovské skupiny.

Tvorca trochu zaváhal a opustil kritický zobák. Potom dal odvážnu farbu, aby sa nikto nemohol sústrediť na túto chybu.

Na svete je veľa ďalších škaredých a vzácnych vtákov, ale toto sú moje sedem najviac odporné.

Sledujte video: Spomienky na reláciu Čo dokáže ulica (NIKTO NIE JE DOKONALÝ)

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: