Sanatçı yoldan geçenleri karıştırmak için sokakta yanlış gölgeler çiziyor

Sanatçı yoldan geçenleri karıştırmak için sokakta yanlış gölgeler çiziyor

Redwood City, Kaliforniya halkı, şehrin sokaklarında yansıtılan gölgelerle karıştı. Aslında, Damon Belanger tarafından yapılan resimler Sadece bu amaçla yapılırlar: gerçeklik algımızla karıştırın ve oynayın.

Senin için garip görünüyorlar mı? Bir dizi garip çiçek, bir bisiklet rafından yaylar, posta servisinin posta kutuları, canavarlar ve maymunlar, parklarda poz veriyor.

Damon, Kaliforniya eyaletinde, San Francisco Körfezi bölgesinde yaşayan ve çalışan bir grafik sanatçısıdır. Onu bir projenin oluşturulmasına yönlendirmeye davet ettiler Redwood City civarında 20 sahte tonBu, bölgeyi biraz yaratıcılık ile sıçramak amacıyla.

Gölgelere dikkat edin.

Sanatçı, “Gölgeler sıradan nesnelere canlandırılmış bir şekilde hayat veriyor, böylece insanlar günlük yaşamda biraz eğlenebilirler” dedi.

Birincisi, Damon gölgeyi şablon tekniğiyle yapar ve daha sonra onları griye boyamaya, kentsel çevre ile harmanlamaya devam eder.

Damon şehrin merkezini daha yaratıcı kılacak mı? Projenin sonucuna bir göz atın.

Bu çalışma, Toplum Hizmetleri Departmanı ve diğer belediye kurumları ile işbirliği içinde Redwood İyileştirme Derneği tarafından desteklendi.

Dernek, 30.000 ABD Doları'nı şehre bağışladı ve bu paranın bir kısmı gölgelerin işine yatırıldı.

Damon'un çalışmaları hakkında resmi web sitesinde veya Instagram hesabında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Videoyu izle: Çukur – Kamera Arkası

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: