Sanatçı kimsenin istemediği ve onları harika eserlere dönüştürdüğü resimleri kurtarıyor

Sanatçı kimsenin istemediği ve onları harika eserlere dönüştürdüğü resimleri kurtarıyor

David Irvine, resimlerin parçalarıyla tekrar saldırır. Sanatını 25 yılı aşkın bir süredir resim yapmak ve satmak, bu sanatçının eseri, özellikle de "Yeniden Yönlendirilmiş Sanat" adıyla bir çok popülarite kazanmıştır. .

Ama sakin, David'in "yönlendirdiği" çalışmaların sonucu, "Ecce Homo" ile olan hiçbir şeye benzemez. Aslında, takipçileri bunu söylüyor sıkıcı eserleri gerçek başyapıtlara dönüştürüyor.

sanatçının tarzı mevcut resimlerinde arasında ortaya çıkar ve biraz sonra sizin eklemek tasarruf mağazalar incik boncukla, garaj satış veya doğrudan çöp kutusunun itibaren o genellikle mevcuttur, diğerleri (litografi, gravür ve orijinal parçalar) tarafından istenen Pop kültürü ile ilgili genellikle kendi ikonları, genellikle kendi ikonik görüntüleri.

karlı manzara savaşan Star Wars karakterlerinin O'nun görüntüler, korku filmi testere ile bir gül bahçesi kesme kötü adamlar veya yumuşak alp villalarda sorunlara neden dinozorlar hemen tanınabilir.

David asla tuval üzerine varolan imzayı kaldırır ve çünkü her zaman pozitif kamu tepkinin, o herkese kendi parçalarını satmaya başlayan Etsy platformda bir hesap açtı.

Bugün koleksiyonunuzun son parçalarını sunuyoruz. Ve işinize web sitenizde devam edebilirsiniz.

Videoyu izle: Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Teori :)

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: