Rozkošná reakcia japonských detí, keď dospelý spustí peněženku + VIDEA

Rozkošná reakcia japonských detí, keď dospelý spustí peněženku + VIDEA

Keď sa človek zamýšľa nad japonskou spoločnosťou, obraz organizovanej, vysoko technologickej a progresívnej spoločnosti sa často vyvoláva, rozptýlený s úctou a rešpektom k starodávnym tradíciám.

Podporovať pomoc pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc Japonský Červený kríž zveril to rozkošný sociálny experiment v ktorom osoba úmyselne klesne peňaženku pred dieťaťom, aby videl jeho reakciu. Nezáleží na tom, či nechápete nič japonského. Niektoré veci sú univerzálne.

Ako sa pláva medzi miliónmi medúzy?

Určite to vyzerá ako epizóda SpongeBobu. Youtuber mikeyk730 natočil jeho ponorné jazero Palau (na ostrove v Mikronézii) známy ako "Jazero medúzy". Dôvod je úplne jasný: na tomto mieste žijú milióny týchto zvierat a najlepšie je, že nemajú bodnutie.

Keďže spálenie tohto druhu nie je také silné ako jeho bratranci, je možné plávať medzi nimi bez pocitu bolesti. Pozrite sa (a nesnažte sa robiť to isté s ostatnými medúzy)

Je to určite niečo idylické.

Kawasaki H2R stojí pred troma elitnými autami

Urobte stávky chlapci! Mimoriadne rýchle Kawasaki H2R (€ 50,000 a 216 kg) čelí výkvet svetového superdeportivos (Bugatti Veyron, McLaren MP4-12C a Nissan GT-R). Výsledok videa je potešením pre uši. Meeeeeeppp

Viner Mightyduck je krab pre svoju matku

Môže byť zábavné tráviť voľný čas s vašou matkou. Táto chudobná dáma sa musí postaviť so svojím synom, ktorý je naozaj v skutočnej bolesti.

Predmet je pravý loquillo.

Najviac znepokojujúcej reklamy proti znásilňovaniu uvidíte

Headmuns bezpečnostné nohavice Je to prístroj určený na to, aby zabránil sexuálnym páchateľom na ceste. Úzke nohavice je integrovaný s protézou, ktorá napodobňuje mužských pohlavných vyduje brucho až k ženám, s cieľom, aby toto je dostačujúce pre potenciálnych násilníci opúšťajú ženy v pokoji.

Bezpečnostná kamera zachytáva reakciu veľmi upozornenej servírky

Klient, ktorý si myslel, že by mohol dať peniaze do výstrihu servírky, sa vystrašil, keď žena reagovala tým, že mu dala jeho státie. Nespokojný s blázna raz, predmet sa snaží chytiť na zadnej strane ženy, ktorá reaguje s dvoma tvrdými údermi do tváre a takmer všetci sa K.O.

Sledujte video: 2012

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: