Používatelia iPhone 7 Jet Black sa sťažujú na škrabance

Používatelia iPhone 7 Jet Black sa sťažujú na škrabance

Model Jet Black iPhone 7 potlesk bol v takom prípade, kedy Apple oznámila svoj najnovší model smartphone bol chválený pre jeho diferencované a vkusné estetiku. Netrvalo však dlho, kým sa nepohodlná situácia spojí s jeho vzhľadom.

Tento nádherný lesklý povrch udržuje svoju krásu továrne len krátku dobu, pretože je náchylná na to, že predstavuje nespočetné škrabance a viditeľné znaky ponechané prirodzeným tukom prstov.

Aj keď v tejto verzii nedospela otvoreného vyhlásenia o krehkosti smartfónu, spoločnosť mala slušnosť zverejniť oznámenie na svojom oficiálnom mieste, kde poukázal na to, že prístroj "môže používať mikroobrázky s použitím" a odporučil tým používateľom narušiť problém, získané ochranné puzdrá, Ak vezmeme do úvahy, že Apple "vzal problém" zverejniť upozornenie na pravdepodobné riziká, aj keď sa zdá byť eufemizmus, problém je reálny a značný.

Takže chápete jasne dôsledky ignorovanie tento druh varovania, niekoľko majiteľov iPhone 7 a 7 Plus Jet Black zhromaždili na Reddit podeliť sa o aktuálnom stave jednotlivých zariadení. Ak vezmeme do úvahy náklady na tieto relatívne nové telefóny, obrázky naznačujú, že sa stali bolesťou hlavy – a portfóliom – pre ich majiteľov.

Tu vám ukážeme fotografie relatívne nových zariadení, len s dva týždne použitia, ako aj iné cestujúce s viac kilometrami.

Spoločnosť KateWalls vydala niekoľko vysoko kvalitných obrázkov iPhone 7 Jet Black.

Telefón má iba pätnásť dní používania.

Najviac viditeľné škody môžu byť viditeľné na okrajoch.

Používateľ pod prezývkou ctsikh uviedol, že odtlačky prstov zakrývajú škrabancov, ale nebránia tomu, aby sa objavili.

Novinár Zach Epstein už na Twitteru uviedol, ako zariadenie zvyčajne vyzerá ako panvica, kde sa ryba vyprážala.

IPhone 7 je ohromujúci jet čierne prevedenie prechádza deviatich krokoch procesu anodizácia a leštenie pred slathered S odvahou pic.twitter.com/7iaH86fi9T

– Zach Epstein (@zacharye) 20. septembra 2016

Redditor prezývaný polygonarsenal použil filter na fotografiu, aby zobrazil škrabance svojho iPhone.

Poukázal tiež na to, že nikdy nepoužíval ochranné kryty a že s telefónom nebol opatrný.

S touto cenou je logické, že zákazníci vyžadujú určité kvalitatívne parametre a sú prekvapení, keď zistia, že to tak nie je, ale ak ste niekedy mali ten štýl klavírny čierny povrch na gadget, mali by ste vedieť, že sa poškrabal sa na ne pozeral. Xbox One je nechutný po niekoľkých týždňoch používania.

Sledujte video: Komunálne voľby 2018 – MICHALOVCE

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: