Pociągi w Indiach są dla odważnych

Pociągi w Indiach są dla odważnych

Niektóre pociągi pasażerskie podróżujące przez Indie różnią się bardzo od tego, do czego przywykliście. Indie mają populację przekraczającą 1 250 milionów ludzi, a kolej to bardzo ważna arteria dla kraju, która codziennie przemieszcza prawie 23 miliony obywateli.

Przy takiej ilości ludzi nie można oczywiście przyjąć wszystkich w wygodny sposób. Ale dla biednych Indian, którzy mieszkają w dużych miastach i studiują, pracują lub po prostu przemieszczają się z miejsca na miejsce, kwestia komfortu nie ma większego znaczenia. Gdy mają coś do trzymania, wystarczy, aby kontynuowali swoją podróż.

Indie mają najbardziej rozbudowana sieć kolejowa na świecie, Jest to jeden z najtańszych sposobów podróżowania po kraju, wybierając spośród trzech różnych klas, gdzie najdroższa opcja oferuje pasażerowi wagonu z usługą łóżka i posiłku. Jednakże istnieją regiony, w których pociąg jest wykorzystywane jako regularnego transportu publicznego, głównie przez klasę robotniczą, a to w tych miejscach, które zdarzają się sceny, które widzisz poniżej.

Indie, po Chinach, są najbardziej zaludnionym państwem na świecie.

Bądźmy szczerzy, te zdjęcia z Indii sprawiają, że Meksyk wygląda jak Szwajcaria.

Zejście jest równie niebezpieczne jak podróż.

Nie wiemy, czy Indianie mają syndrom mrowiska … ale widzą tylko liczbę osób.

Pociąg jest używany do maksimum.

Podczas podróży w metrze, dziękuję niebu za posiadanie miejsca w samochodzie.

I oczywiste pytanie brzmi: czy oni naprawdę płacą za tę jakość transportu?

Czy widziałeś kobiety na obrazach? Nie ma powodu, dla którego kobiety w Indiach żyją dłużej niż mężczyźni.

Obejrzyj wideo: Pierwsza Babska INDYJSKI POCIĄG ZE SPA

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: