Po prvé, sme rodičia - reklama na smiech a plač + VIDEA

Po prvé, sme rodičia – reklama na smiech a plač + VIDEA

Rodičia robia rôzne rozhodnutia, pokiaľ ide o vzdelávanie svojich detí. V čase ich výchovy si môžu vybrať niekoľko spôsobov: od tých, ktorí uprednostňujú dojčenie, kým deti neodmietnu, k tým, ktorí naznačujú, že by nemali venovať príliš veľa dôležitosti tejto veci. A tam sú tie najprísnejšie, tie, ktoré hovoria, že nemusíte poskytovať príliš veľa stimulov deťom, alebo tie, ktoré naznačujú, že deti musia objaviť svet sám. Pozície sú nekonečné a toto video je paródia na túto tému, má v úmysle upozorniť na to, ako kritizujeme zvyšok, posudzujeme ich rozhodnutia a postoje.

Stáva sa to rozmanitosť filozofií pri výchove detírobí rodičov správanie ako deti, keď vidia, že iní rodičia konajú inak, ako by robili, a ako vždy, vždy si myslíme, že naša forma je najlepšia.

Video je súčasťou kampane s názvom "Matka Hood"(Niečo ako" materské detstvo ") a obnovuje spomínanú konfrontáciu medzi rodičmi, ktorí stretávajú svoje deti v parku, a urobili súcitné odvolanie sa na odbor ako konečný záver.

Môže to byť veselý, ale pravdou je, že koniec sa pohybuje: pokiaľ ide o šťastie a bezpečnosť detí, všetci rodičia sú na tej istej strane. To, čo spája všetkých rodičov, je láska, ktorú cítia pre svoje deti.

PS: Je to v angličtine, ale môžu aktivovať automatický preklad.

Ideálne typy ženských tiel v celej histórii.

Vďaka Marco Lopezovi

Chlap, ktorý odhaľuje zvrátené ženy, sa vracia

Redneck Fail Compilation – "Murica v čistej esencii

WTF?

Sledujte video: Suzuki Vitara AllGrip 2018 manuál – 4×4 inteligentný test –

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: