Pizzaria Batepapo, najchudobnejšie pizze na planéte

Pizzaria Batepapo, najchudobnejšie pizze na planéte

Zďaleka je pizza jedným z najpopulárnejších potravín na svete. Existuje takmer neobmedzené množstvo prísad, ktoré možno pridať do perfektnej kombinácie paradajkovej omáčky, miesenej múky a lepkavého syra mozzarella.

Existujú desiatky tisíc pizzerií ​​po celom svete a každý z nich má zvyčajne špeciálnu pizzu, ktorá vyniká od ostatných vo vašej lokalite Je však prakticky isté, že nikto nemá originálne zložky, ako sú tie, ktoré sa nachádzajú v ponuke Pizzaria Batepapo v meste Guarujá, v Brazílii.

Roberto "bláznivé pizze"Dos Santos Je to majiteľ tohto miesta a to sú dôvody, prečo je jeho pizzeria tak odlišná. La Pizzaria Batepapo sa rýchlo stal známym ako jeden z najviac extravagantné potravinárske zariadenia na svete, Keď sa rýchlo pozriete na svoje menu, nie je ťažké vedieť prečo. Roberto dos Santos Naozaj nemá žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o tvorivosť s jedlom, je to pizza Dalí (jeho fúzy sa zvrtnu v novom exhumovanom hrobe).

Prvýkrát, keď sa Pizzaria Batepapo stala populárnou, bol Dos Santos vložte celé pečené kurča do stredu pizze, Odovzdal obrázok na internet a cez noc sa stal vírusom. Ľudia boli nedôverčiví kvôli zvláštnosti tejto pizze.

Muž videl príležitosť, uvedomil si to keby som z pizze nevychádzal z tradičných možností, mohol by som vyhrať dosť stúpencov, výkrm počtu vašich klientov. A pravdou je, že myšlienka fungovala celkom dobre. V súčasnej dobe milióny ľudí videli svoje fotografie online a ich podnikanie je prosperujúce.

V tomto ďalšom obrázku je jasné, že nie je veľa nápojov, ktoré by šli aj s pizzou pivo, Toto už obsahuje jednu, takže si ju nemusíte objednávať samostatne. Je zrejmé, že je tu isté nepríjemnosti pri žiadaní o to doma.

Nie je to len o tom plátok veľkosti jedálne, ale je pokrytá banánmi. Hoci to nevyzerá veľmi chutne, hovoria, že chutná chuť pizze kontrastuje sladkosť ovocia.

Niektoré zložky Dos Santos jednoducho hraničia s hlúpym. Hoci tvrdé vajcia sú bohatým jedlom, nikto by ich nemal čakať na pizzu, oveľa menej na lepenke v skrini. Opäť sa niektorí ľudia rozhodli vidieť pozitívnu stránku: nielenže máte pizzu s množstvom ingrediencií, ale aj suroviny na prípravu raňajok na druhý deň ráno.

Tu dos Santos drží jednu z jeho najimpozantnejších výtvorov. Nielen, že má veľkosť, aby mohla nakŕmiť celú triedu je pokrytá absurdným množstvom prísad: Myslím, že tu nájdete vchod, hlavné jedlo a dokonca aj dezert.

Tu máte pizzu schopnú uspokojiť všetky druhy hostí. Okrem pizze, ktorú máte vyprážané kurča, bravčové mäso, dobré množstvo ryže a logicky čokoládový tortu priamo uprostred, Hoci to nevyzerá ako tradičná pizza, nemôžete poprieť, ako pohodlné je napájať niekoľko ľudí.

Táto pizza je špeciálna pre milovníkov sacharidov. Cesto slúži ako jedlo, ktoré obsahuje ryžu, smažené vajcia, cestoviny a fazuľa. Dos Santos dokonca pridal šalát s niekoľkými plátkami paradajok v strede, aby udržal dobrú rovnováhu.

Ak hľadáte iný spôsob, ako ukázať svoju lásku, ponúka Vám Dos Santos možnosť pripraviť vás špeciálna pizza s tvarom srdca s čokoládovým centrom, Jediná vec chýba je fľaša vína a noc je úplná.

Ak sa cítite trochu depresívne, môžete si objednať túto pizzu s úsmevom.

V prípade, že nemáte dostatok ovocia uprostred pizze, Dos Santos pripomína svojim klientom, že bez ohľadu na to, koľko majú radi jesť pizzu, musia udržiavať vyváženú stravu. A šťavnatý plátok melóna je ideálny spôsob, ako to dosiahnuť.

Nie je nič ako veľa … nie, domino banánová vetva priamo uprostred pizze.

Nevieme, či sa tento obrovský plátok môže objednať doma alebo je k dispozícii iba v obchode. Predstavte si veľkosť krabice a počet ľudí, ktorí ju potrebujú na prepravu. Určite musia účtovať doručenie, akoby to bol pohyb.

Dos Santos nepozná žiadne obmedzenia, dokonale dokáže integrujte svoje pizzy so stredovým dielom, Bolo by to ideálne dekorácie na medveď svadbu 🐼

Len keď si myslíte, že vám dajú normálnu pizzu, Dos Santos vám hodí zakrivenú loptu … celý melón na vrchole svojej pizze.

Umiestňovanie kukurice na pizzu sa nezdá taký zlý nápad, s výnimkou prípadov, keď sú varené kukurice. Pozitívnou stránkou je, že s trochou majonézy, syrom a salsou môžete dať dohromady kombináciu bohov.

Hoci sa ich výtvory vymykajú tradičnej, zdá sa, že každý miluje to, čo Dos Santos slúži v Brazílii. Aspoň jedna vec je istá: v tejto pizzerii v Guarujá môžete nájsť nemožné zložky v iných častiach sveta.

A sťažovali sa na ananás.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: