Pizzaria Batepapo, najbardziej szalona pizza na świecie

Pizzaria Batepapo, najbardziej szalona pizza na świecie

Zdecydowanie pizza jest jedną z najpopularniejszych potraw na świecie. Istnieje prawie nieograniczona ilość składników, które można dodać do idealnej kombinacji sosu pomidorowego, mąki z ugniatanymi mąkami i lepkiego sera mozzarella.

Istnieją dziesiątki tysięcy pizzerii na całym świecie, a każda z nich zwykle ma specjalna pizza, która wyróżnia się na tle innych w twojej miejscowości Ale praktycznie jest pewność, że żaden z nich nie ma tak oryginalnych składników jak te, które można znaleźć w menu Pizzaria Batepapo w mieście Guarujá, w Brazylii.

Roberto "szalona pizza"Dos Santos Jest właścicielem tego miejsca i to jest powód, dla którego jego pizzeria jest tak inna. La Pizzaria Batepapo szybko stał się znany jako jeden z najbardziej ekstrawaganckie zakłady spożywcze na świecie, Gdy przyjrzysz się swojemu menu, nie trudno się domyślić, dlaczego. Roberto dos Santos To naprawdę nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o kreatywność z jedzeniem, to pizza Dalí (jego wąsy wykręcają się w jego nowo ekshumowanym grobowcu).

Pierwszy raz, kiedy Pizzaria Batepapo stała się popularna, to Dos Santos wrzucić cały pieczonego kurczaka na środek pizzy, Przesłał zdjęcie do Internetu i stało się wirusowe z dnia na dzień. Ludzie dziwili się z powodu dziwności tej pizzy.

Mężczyzna dostrzegł okazję, zdał sobie z tego sprawę gdybym robił pizzę z tradycyjnej, mógłbym zdobyć wystarczającą liczbę zwolenników, tuczą liczbę twoich klientów. A prawda jest taka, że ​​pomysł zadziałał całkiem dobrze. Obecnie miliony ludzi widziało swoje zdjęcia online, a ich biznes prosperuje.

Na tym drugim obrazie widać, że nie ma zbyt wielu napojów, które pasują do pizzy piwo, Obejmuje to już jeden, więc nie musisz go zamawiać osobno. Oczywiście, istnieje pewne niedogodności związane z żądaniem jej w domu.

Nie chodzi tylko o kawałek wielkości jadalni, ale jest pokryty bananami. Choć nie wygląda to zbyt apetycznie, mówią, że smaczny smak pizzy dobrze kontrastuje ze słodyczą owoców.

Niektóre składniki Dos Santos ograniczają się do głupoty. Chociaż jajka na twardo są bogatym pożywieniem, nikt nie spodziewałby się ich zobaczyć na pizzy, a tym bardziej na tekturze w szafce. Po raz kolejny niektórzy ludzie zdecydowali się zobaczyć pozytywną stronę: nie tylko masz pizzę z dużą ilością składników, masz również surowiec do przygotowania śniadania następnego ranka.

Tutaj Dos Santos posiada jedną z jego najbardziej monstrualnych kreacji. Nie tylko ma ona wielkość do wyżywienia całej klasy jest pokryta śmieszną ilością składników: Myślę, że tutaj znajdziesz wejście, główne danie, a nawet deser.

Tutaj masz pizzę, która zaspokoi wszystkie rodzaje gości. Oprócz pizzy, którą masz smażony kurczak, wieprzowina, dobra ilość ryżu i, logicznie, ciasto czekoladowe w środku, Chociaż nie wygląda to jak tradycyjna pizza, nie można zaprzeczyć, jak wygodnie jest karmić kilka osób.

Ta pizza jest wyjątkowa dla miłośników węglowodanów. Ciasto służy jako danie zawierające ryż, jajka sadzone, makaron i fasolę. Dos Santos dodał nawet sałatkę z kilkoma pomidorami w środku, aby zachować równowagę.

Jeśli szukasz innego sposobu na pokazanie swojej miłości, Dos Santos oferuje Ci możliwość przygotowania się specjalna pizza o kształcie serca z czekoladowym środkiem, Brakuje tylko butelki wina, a noc jest kompletna.

Jeśli czujesz się trochę przygnębiony, możesz zamówić pizzę z uśmiechniętą twarzą.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo owoców w środku pizzy, Dos Santos przypomina swoim klientom, że niezależnie od tego, jak bardzo lubią jeść pizzę, muszą zachować zrównoważoną dietę. A soczysty plasterek arbuza to idealny sposób na osiągnięcie tego.

Nie ma to jak banda … nie, gałąź z domina bananowa w samym środku pizzy.

Nie wiemy, czy ten gigantyczny kawałek można zamówić w domu, czy jest dostępny tylko w sklepie, wyobraź sobie rozmiar pudełka i liczbę osób potrzebnych do jego transportu. Z pewnością muszą obciążyć dostawę, jakby to był ruch.

Dos Santos nie zna granic, potrafi doskonale zintegruj swoją pizzę z centralnym punktem, Byłaby to idealna dekoracja na weselu niedźwiedzi 🐼

Gdy myślisz, że dadzą ci normalną pizzę, Dos Santos rzuca ci zakrzywioną piłkę … cały melon na wierzchu pizzy.

Kładzenie kukurydzy na pizzę nie wydaje się takim złym pomysłem, chyba że są to gotowana kukurydza. Pozytywnym aspektem jest to, że z odrobiną majonezu, sera i salsy można zestawić kombinację bogów.

Choć ich dzieła uciekają od tradycji, wszyscy zdają się kochać to, co Dos Santos służy w Brazylii. Przynajmniej jedno jest pewne: w tej pizzerii w Guarujá można znaleźć niemożliwe składniki w innych częściach świata.

I narzekali na ananasa.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: