Pizzaria Batepapo, kõige hullumad pitsad planeedil

Pizzaria Batepapo, kõige hullumad pitsad planeedil

Pizza on üks maailma populaarsemaid toiduaineid. Tomatikastete, sõtkutud ja lihavee mozzarella juustu täiuslikuks kombinatsiooniks on peaaegu piiramatu kogus koostisosi.

Maailmas on kümneid tuhandeid pitsereisid, millest tavaliselt on olemas eriline pitsa, mis eristab ülejäänud oma asukohas Kuid praktiliselt on kindel, et ükski ei sisalda originaalseid koostisosi, nagu need, mida on võimalik leida menüüst Pizzaria Batepapo Guarujá linnas Brasiilias.

Roberto "hull pitsad"Dos Santos Ta on selle koha omanik ja need on põhjused, miks tema pizzeria on nii erinev. La Pizzaria Batepapo sai kiiresti üheks maailma kõige ekstravagantsemate toiduettevõtete jaoks. Kui vaatate oma menüüd kiiresti, ei ole raske mõista, miks. Roberto dos Santos Sellel on toiduga loominguliselt piiranguteta, see on pitsa Dalí (tema vuntsid oma äsja välja hõivatud haud).

Esimene kord, kui Pizzaria Batepapo sai populaarseks, oli Dos Santos pane pitsa keskel terve röstitud kana. Ta laadis pildi Internetist üles ja läks üle viiruse. Inimesed olid selle pizza võõraduses uskumatuteks.

Mees nägi võimalust, mõistis ta seda kui ma hoianks pitsasid välja traditsioonilisest, võin võita piisavalt jälgijaid, nuumates oma klientide arvu. Ja tõde on see, et idee töötas üsna hästi. Praegu on miljoneid inimesi oma fotosid võrgus näinud ja nende äri on jõukas.

Selles teises pildis on selge, et seal pole palju jooke, mis läheksid ka pitsa kui õlut. See sisaldab juba üht, nii et te ei pea seda eraldi tellima. Loomulikult tekib kodus nõudes teatud ebamugavusi.

See pole mitte ainult viilu suurus söögituba, kuid see on kaetud banaanidega. Kuigi see ei tundu väga isuäratav, ütlevad nad, et pitsa maitsev maitse sobib suurepäraselt puuvilja magususega.

Mõned Dos Santose koostisosad piirduvad lihtsalt rumalaga. Kuigi kõvaks keedetud munad on rikkalik toit, ei peaks keegi neid pitsa nägema, palju muud kui kapi papp. Veelkord valisid mõned inimesed positiivse külje nägemiseks: teil pole mitte ainult pitsat, millel on palju koostisosi, vaid hommikust hommikusöögi valmistamiseks ka toorainet.

Siin on Dos Santos üks tema kõige suurematest loomingutest. Lisaks sellele on ka kogu klassi toitmiseks mitte ainult suurus on kaetud naeruväärsel hulgal koostisosadega: Ma arvan, et siin leiate sissepääsu, peamise roa ja isegi magustoidu.

Siin on pitsa, mis suudab rahuldada igasuguseid söögikohti. Lisaks pizza teile on praetud kana, sealiha, hea kogus riisi ja loogiliselt šokolaadikooki keskel. Kuigi see ei näi välja nagu traditsiooniline pitsa, ei saa eitada, kui mugav on süüa mitu inimest.

See pitsa on spetsiaalne süsivesikute armastajatele. Tainas on tass, mis sisaldab riisi, praetud mune, pasta ja oad. Dos Santos lisab isegi tasakaalustatud tasakaalu säilitamiseks isegi salat, mis koosneb mitu tomati viilu.

Kui otsite oma armastuse kuvamiseks teistsuguse viisi, pakub Dos Santos teile võimalust valmistuda šokolaadikeskusega südame kujuga eriline pitsa. Ainus asi puudu on veini pudel ja öö on lõppenud.

Kui tunnete natuke alla surutud, võite selle pitsa tellida naeratava näoga.

Kui sa ei ole olnud piisavalt puu- keset pitsa, Dos Santos meenutab oma klientidele, et ükskõik kui palju nad armastavad süüa pizza, peaks säilitama tasakaalustatud toitumine. Ja mahlane vett arbuus on parim viis selle saavutamiseks.

Pizza keskel pole midagi sellist, nagu hunnik … no, domino banaanide haru.

Me ei tea, kas seda hiiglaslikku viilu saab tellida kodus või on see saadaval ainult poes, kujutage ette kasti suuruse ja selle transportimiseks vajalike inimeste arvu. Kindlasti peavad nad kätte toimetama nii, nagu oleks see liikumine.

Dos Santos ei tunne piiranguid, saab ta täiuslikult integreerige oma pitsad keskosaga. See oleks ideaalne kaunistamine karupärlil 🐼

Just siis, kui arvate, et nad annavad teile normaalse pitsa, viskab Dos Santos sulle kumer palli … terve melon pitsa peal.

Maisi panemine pizzale ei tundu sellist halb mõte, välja arvatud juhul, kui see on keedetud mais. Positiivne külg on see, et natuke majoneesi, juustu ja salsaga võite kokku panna jumalakombinatsiooni.

Kuigi nende loomingut põgenevad traditsioonilised, tundub igaüks, et armastab seda, mida Dos Santos teenib Brasiilias. Vähemalt üks asi on kindel: selles pizzeria linnas Guarujas leiad võimatute koostisosade mujal maailmas.

Ja nad kaebasid ananassi.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: