Pizzaria Batepapo, gezegendeki en çılgın pizzalar

Pizzaria Batepapo, gezegendeki en çılgın pizzalar

Şimdiye kadar, pizza dünyanın en popüler yiyeceklerinden biridir. Domates sosu, yoğrulmuş un ve yapışkan mozzarella peyniri mükemmel kombinasyonuna eklenebilecek neredeyse sınırsız miktarda katkı maddesi vardır.

Dünyada on binlerce pizzacı var ve her biri geri kalanından öne çıkan özel bir pizza bulunduğunuz yerde Ancak, hiçbiri, menüde bulunabilecekleri kadar orijinal malzemelerin bulunmadığından emin olmak için bir kesinliktir. Pizzaria Batepapo Brezilya'da Guarujá şehrinde.

Roberto "çılgın pizzalar"Dos Santos Buranın sahibi, ve pizzacılarının bu kadar farklı olmasının nedenleri. La Pizzaria Batepapo hızla biri olarak bilinen oldu dünyanın en abartılı gıda kuruluşları. Menünüze hızlıca baktığınızda nedenini bilmek zor değil. Roberto dos Santos Yemekle yaratıcı olmanın gerçekten bir sınırı yok, pizza Dalí (onun yeni çıkarılan mezarındaki bıyığı).

Pizzaria Batepapo ilk kez popüler hale geldiğinde Dos Santos olduğu zaman oldu bir pizzanın ortasına bir bütün kavrulmuş tavuk koy. Resmi internete yükledi ve bir gecede viral gitti. İnsanlar o pizzanın tuhaflığına inanmamışlardı.

Adam bir fırsat gördü, fark etti ki eğer geleneksel olarak pizza yapmayı sürdürürsem yeterli takipçi kazanabilirdim, müşterinizin sayısını arttırmak. Gerçek şu ki, bu fikir gayet iyi çalıştı. Şu anda, milyonlarca insan fotoğraflarını çevrimiçi görüyor ve işleri müreffeh.

Bu diğer görüntüde, pizzanın yanı sıra pizzayla da gidecek pek fazla içecek olmadığı açıktır. bir bira. Bu zaten bir tane içerir, böylece ayrı olarak sipariş etmeniz gerekmez. Açıkçası, evde bunu talep etmek için belirli bir rahatsızlık vardır.

Sadece ilgili değil bir dilim yemek odası boyutunuama muzlarla kaplıdır. Çok iştah açıcı görünmese de, pizzanın lezzetli lezzetinin meyvelerin tatlılığı ile güzel bir tezat oluşturduğunu söylüyorlar.

Dos Santos'un bazı maddeleri sadece aptalca sınırlanıyor. Sert kaynatılmış yumurtalar zengin bir gıda olmasına rağmen, hiç kimse onları bir pizzada görmeyi beklemez; Bir kez daha bazı insanlar olumlu tarafı görmeyi seçtiler: sadece çok fazla malzemeye sahip bir pizzanız yok, ayrıca ertesi sabah kahvaltı hazırlamak için de hammaddeleriniz var.

Burada Dos Santos, en korkunç yaratıklarından birini elinde tutuyor. Sadece bir sınıfın tamamını beslemek için yeterli büyüklükte değil. saçma bir miktar malzeme ile kaplıdır: Burada giriş, ana yemek ve hatta tatlıyı bulabileceğinizi düşünüyorum.

Burada her türlü akşam yemeğini tatmin edebilecek bir pizza var. Pizzaya ek olarak kızarmış tavuk, domuz eti, iyi bir miktar pirinç ve mantıksal olarak, ortada bir çikolatalı kek. Geleneksel bir pizzaya benzemese de, birkaç kişiyi beslemenin ne kadar uygun olduğunu inkar edemezsiniz.

Bu pizza karbonhidrat sevenler için özeldir. Hamur, pirinç, kızarmış yumurta, makarna ve fasülye içeren bir yemek olarak hizmet vermektedir. Dos Santos, iyi bir denge sağlamak için ortada birkaç dilim domates salatası ekledi.

Sevginizi göstermek için farklı bir yol arıyorsanız, Dos Santos size hazırlık yapma imkanı sunuyor. çikolata merkezi ile kalp şeklinde özel bir pizza. Eksik olan tek şey bir şişe şaraptır ve gece tamamdır.

Biraz depresif hissediyorsanız, bu pizzayı güler yüzle sipariş edebilirsiniz.

Bir pizzanın ortasında yeteri kadar meyve olmamış olmanız durumunda Dos Santos, müşterilerine pizza yemeyi ne kadar severlerse dengeli bir diyet yapmaları gerektiğini hatırlatır. Ve sulu bir dilim karpuz, bunu başarmak için ideal bir yoldur.

Bir salkım gibi bir şey yok … hayır, bir pizzanın ortasında bir domino muz dalı.

Bu dev dilimin evde sipariş edilip edilmediğini veya sadece mağazada mevcut olup olmadığını bilmiyoruz, kutunun boyutunu ve taşınması gereken kişi sayısını hayal edin. Elbette teslimatı sanki bir hareketmiş gibi şarj etmeliler.

Dos Santos sınır tanımaz, mükemmel yapabilir pizzalarınızı merkeze entegre edin. Bir ayı düğününde ideal dekorasyon olurdu

Sadece sana normal bir pizza vereceklerini düşündüğünde, Dos Santos seni eğri bir top atar … pizzanızın üstüne tam bir kavun.

Mısır üzerine peyniri koymak, mısırın haşlanması dışında, bu kadar kötü bir fikir gibi görünmüyor. Olumlu tarafı ise, mayonez, peynir ve salsa ile tanrıların kombinasyonunu bir araya getirebilirsiniz.

Kreasyonları gelenekselden kaçmasına rağmen, herkes Brezilya'da Dos Santos'un hizmet ettiği şeyi seviyor gibi görünüyor. En azından bir şey kesin: Guarujá'daki bu pizzacıda dünyanın diğer bölgelerinde imkansız malzemeler bulabilirsiniz.

Ve ananastan şikayet ettiler.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: