Ożenić się z kimś, kto jest twoim przyjacielem

Ożenić się z kimś, kto jest twoim przyjacielem

To nie jest wyrażenie zakochanej nastolatki. Przyjaźń jest najważniejsza w relacji miłosnej, w końcu nauczyliśmy się, że miłość i pożądanie nie są jedyną rzeczą, która podtrzymuje małżeństwo. Nie ma sensu szukać małżeństwa, które przedtem nie jest osoba, z którą jesteśmy gotowi rozwijać nieokreśloną przyjaźń, Powód jest prosty i można go podsumować jednym zdaniem:

Kiedy szukasz kogoś, z kim możesz spędzić resztę swojego życia, to jest ktoś, z kim masz przyjaźń, ponieważ w końcu to jedyna rzecz, która pozostaje”.

Przyjaciel jest tym, z którym czujemy nostalgię, żałujemy jego nieobecności, z którą nie czujemy się dobrze, gdy jest on daleko, z którym dochowujemy tajemnic i doświadczeń. Przyjaciel to ten, który jest gotów zrobić wszystko, aby być razem, co czasami wywołuje u nas małą frustrację.

Istnieje stary dyskurs, który musimy wybrać między panną młodą / żoną i przyjaciółmi. Dla mnie jest to całkowicie absurdalne. Przyjaciele to ludzie, którzy wspierają nas w naszych relacjach, a nasi koledzy to ludzie, którzy zachęcają nas do szukania przyjaciół. Uzupełniają się nawzajem.

I dlatego nalegam: nasza wielka miłość musi być naszym przyjacielem. Ta osoba, która mówi rzeczy, które sprawiają, że wzdychasz z radości, a także rzeczy, o których myślałeś, że nigdy nie usłyszysz. Robi rzeczy, które sprawiają, że jesteś całkowicie podekscytowany i wydarzyło się coś, co trudno ci w to uwierzyć. Tak nazywamy przyjaźń. Co byłoby współistnieniem, gdyby ludzie nie chcieli pozostać razem w przyjaźni?

W przyjaźni i miłości rozwijamy wzajemny szacunek, sympatię i potrzebę bycia razem że nie ma dodatkowych godzin pracy, które nas powstrzymują. Nie ma dystansu, który uniemożliwia nam wyrażanie uczuć do siebie nawzajem.

Poślubić osobę, która jest naprawdę przyjacielem. Zrobiłem to Ona mnie zaskakuje, ale ma wiele wad. Imponuje mi to, ale zwykle jest powszechne. Jesteśmy przyjaciółmi przed wszystkim. Może to było tylko szczęście, ale myślę też, że zdecydowaliśmy się przyjaźnić ze sobą. To robi różnicę.

Może się wydawać, że to banał, ale nie powinniśmy szukać kogoś, kogo ludzie podziwiają tylko dla swojej urody, którzy żyją w niespodziankach, lub po prostu dla tej zdolności, by czuć się dobrze, gdy jesteśmy po ich stronie. Jeden uwielbia uszczęśliwiać drugiego, Szkoda, że ​​straciliśmy tę perspektywę miłości.

Posiadanie zobowiązania do miłości, która jest przyjacielem, jest o wiele lepsze niż współistnienie z obowiązkiem bycia z kimś, Pod koniec dnia zobaczysz, że miałem rację.

Nie ma nic lepszego niż przyjaciel, który zdecyduje, czy kupimy firmę, czy sfinansujemy pomysł, jeśli zmyjemy naczynia z kolacji lub uciekniemy do kina, zostawiając tę ​​górę talerzy, szklanek i sztućców na jutro. Nie ma nic lepszego niż przyjaciel, który wytłumaczy film jeszcze przed jego zakończeniem lub stanie pod prysznicem pod parasolem, który prawie nie pasuje do osoby. Najlepsze miłości budują ludzie, którzy przede wszystkim są świetnymi przyjaciółmi.

Kiedy lustro dręczy nas za to, czym się staliśmy, nadal będzie śmiech dwóch osób, które nauczyły się śmiać z siebie. Tego dnia przyjaźń będzie wszystkim. I nie potrzebujemy niczego więcej do życia.

Obejrzyj wideo: WALENTYNKOWY WYZWANIE Q & A. Vito kontra Bella

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: