Osvojte si niekoho, kto je váš priateľ

Osvojte si niekoho, kto je váš priateľ

Nie je to fráza milovníka teenagerov. Priateľstvo je prvoradé v milostnom vzťahu, nakoniec sme sa dozvedeli, že láska a túžba nie sú jediné, čo udržiava pár. Nemá zmysel hľadať manželstvo, ktoré predtým nie je osoba, s ktorou sme ochotní rozvíjať neurčité priateľstvo, Dôvod je jednoduchý a dá sa zhrnúť do jednej vety:

Keď hľadáte niekoho, s kým môžete stráviť zvyšok svojho života, to je niekto, s kým máte priateľstvo, pretože nakoniec je to jediné, čo zostane”.

Priateľ je ten, s kým cítime nostalgiu, ľutujeme jeho neprítomnosť, s ktorou sa necítime dobre, keď je ďaleko, s ktorými zachovávame tajomstvá a skúsenosti. Priateľ je ten, kto je ochotný urobiť čokoľvek, aby bol spolu, a to príležitostne spôsobuje trochu frustrácie.

Existuje starý diskurz, ktorý musíme vybrať medzi nevestou / manželkou a priateľmi. Pre mňa je to niečo úplne absurdné. Priatelia sú ľudia, ktorí nás podporujú v našich vzťahoch a naši kolegovia sú tí ľudia, ktorí nás povzbudzujú k hľadaniu našich priateľov. Dopĺňajú sa navzájom.

A preto trvám na tom, že naša veľká láska musí byť našou priateľkou. Tá osoba, ktorá hovorí veci, ktoré vás vzdychajú radosťou a tiež veci, o ktorých si myslel, že nikdy nebudete počuť. Robí veci, ktoré vás nechávajú úplne vzrušené a veci, ktoré vám ťažko uveriť, sa stali. To je to, čo nazývame priateľstvom. Aké by bolo koexistencia, keby sa ľudia nestretli v priateľstve?

Je to v priateľstve a láske, že rozvíjame vzájomný rešpekt, lásku a potrebu byť spolu že nie sú žiadne ďalšie pracovné hodiny, ktoré by nás držali späť. Neexistuje žiadna vzdialenosť, ktorá by nám bránila v tom, aby sme si navzájom vyjadrili náklonnosť.

Osvojte si osobu, ktorá je skutočne priateľkou. Urobil som to Prekvapuje ma, ale má veľa nedostatkov. To ma zapôsobilo, ale je to zvyčajne bežné. Sme pred všetkými priateľmi. Možno to bolo len šťastie, ale tiež si myslím, že sme sa rozhodli byť priateľmi navzájom. To je rozdiel.

Môže sa to zdať ako klišé, ale nemali by sme hľadať niekoho, koho ľudia obdivujú len kvôli svojej kráse, ktorí žijú plné prekvapení, alebo jednoducho pre túto schopnosť cítiť sa dobre, keď sme na ich strane. Jeden miluje, aby druhý šťastný, Je škoda, že sme stratili túto perspektívu lásky.

Snaha o lásku, ktorá je priateľom, je oveľa lepšia, než koexistuje s povinnosťou byť s niekým, Na konci dňa uvidíte, že mám pravdu.

Nič lepšie ako priateľ sa rozhodne, či budeme kupovať spoločnosť alebo financovať myšlienku, či umývame jedlá večere, alebo utekáme do kina, zanechávajúc tú horu talířov, pohárov a príborov na zajtra. Nič lepšie ako priatel, aby vysvetlil film ešte predtým, než skončí, alebo sa postaví do sprchy pod dáždnikom, ktorý sa sotva hodí k osobe. Najlepšie lásky sú postavené medzi ľuďmi, ktorí sú v prvom rade skvelí priatelia.

Keď zrkadlo nás trápi kvôli tomu, čo sme sa stali, bude tu ešte smiech dvoch ľudí, ktorí sa naučili sa smiať sami seba. V ten deň bude priateľstvo všetko. A nebudeme potrebovať nič iné na to, aby sme žili.

Sledujte video: 1991-0728 Guru Puja Diskusia, Cabella, Taliansko, DP, CC

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: