One Moment, Ok Go video, mida te ei kahetse nägemisega

One Moment, Ok Go video, mida te ei kahetse nägemisega

Ok Go alati jõuab üllatavaks kõigile tema muusikavideotega, kuid tema viimane töö jätab teid suu põrandale, sest on nii palju loovust ja annet. Ja see on see, et need teemad on eriti tuntud oma laulude muutmise eest hämmastavatesse videodesse, mis kunagi enam ei ületa.

Ühe video "Üks hetk4.2 sekundit filmimist oli vaja… ja mitte midagi muud. Selles (suhteliselt) pisikeses ajaintervallis on salvestistel näidatud lugematuid sündmusi ja muusika edenedes näeme, et kui kõik toimub aeglaselt, muutuvad asjad oluliseks.

Uskumatu tulemus

Millimeetriliselt planeeritud, iga 4.2 sekundi jooksul toimuv sündmus on kooskõlas lüüsi laulu ja harmooniaga. Pole üllatav, et vaid viis tundi pärast selle avaldamist oli see video juba üle 2,5 miljoni vaate – parim näide, et töö on tõesti hästi tehtud.

Vastavalt laulja Damian Kulashi intervjuus, mille ta tegi Mashable'i saidile, Kogu filmikava koostamiseks kulus rohkem kui kuu aega. Ta ütles ka, et bändi eesmärk oli töötada välja loominguliste võimaluste piirid, kasutades võimalust avaldada selliste videolõikude hõlpsalt selliseid kanaleid nagu YouTube.

Minu jaoks on see meie eksistentsi sugulase allegooria. Kas te kujutate ette, mis oleks olemasolu, kui saaksime seda videot rütmiga elada? Lisaks sellele sobib idee täiuslikult kirjaga.

Vaata videot: Tundmatu naise kiri (1948), režissöör: Max Ophüls (mitmepalve)

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: