Nad näitavad, et kvanttihedus on füüsiliselt tõeline

Nad näitavad, et kvanttihedus on füüsiliselt tõeline

Üks kummalisemaid nähtusi, mida võib leida teaduses on Kvantseotus – kui kahe osakese suhelda nii, et nad on sügavalt ühendatud ja põhimõtteliselt jagada olemasolu, isegi kui nad on valgusaastate kaugusel.

Kuid Einstein ei nõustu selle idee ja järeldas, et see oli liiga imelik, et olla tõeline. Kuigi nii särav kui Saksa teadlane meeles tagasi mõiste Kvantseotus, uus katse on tugevaim tõend, et Kvantnurk on tõeline nähtus.

Vaba tahe

Teadlased MIT Ameerika Ühendriigid, Ülikooli Austrias Viinis, koostöös ekspertidega Hiina ja Saksamaa lihtsalt täita tühine kvantmehaanika seotud Kvantseotus. Uuring avaldati hiljuti ajakirjas Füüsilise ülevaate kirjad.

See vaakum millest me räägime umbes valikuvabadust, mis viitab sellele, et inimfaktori – nagu käimas katse, valides osakesi, mis on läbi põimunud ja omadused mõõdetakse muu hulgas – saab lõpuks esile mõned muutujad paljastada Kvantseotus kui see ei esine.

"Skeptitsism kvantmehaanika oluliselt vähenenud," ütleb teadlane David Kaiser, professor füüsika MIT. "Ma ikka ei vabaneda teda, kuid juba langenud 16 suurusjärku."

Katse

Püüan olla nii juhuslik kui võimalik, teadlased otsustasid järgida väga vanad kaugete tähtude fotod. Nad eriti keskendunud nendele tärni võimeline saatma sinine ja punane footonite meie suunas. Lähim need tähed on 600 valgusaasta kaugusel Maa. Teisisõnu, valguse võtaks 600 aastat meiega.

Uurimisrühma paigaldatud kaks teleskoobid, üks Viini ülikooli ja teine ​​Austria Teaduste Akadeemia saada footonite need tähed, mis olid hiljem mõõta. Siin on võti selles katses kuna valgus star ei kannata muutusi Muide, see tähendab, et kõik mitte-quantum peidetud muutuja, mis võib mõjutada osakeste ilmselt juhtus enne valguse emiteeriti.

"Me leidsime vastused kooskõlas kvantmehaanika väga suur, täiesti häälest prognoosid Einstein stiil," ütleb Kaiser. "Kõik varasemad katsed võivad läbinud käesoleva kummaline tühjus selgitada täheldatud tulemusi mikrosekundit enne iga katset võrrelda meie 600 aastat. Siis me räägime erinevat mikrosekundit 600 aastat ehk 16 suurusjärku, "ütleb ta.

See uuring ei sulgu täielikult tühi valikuvabaduse, kuid See kinnitab, et omadused kvantmehaanika kõrvalised funktsioone juba olemas vähemalt 600 aastatJa järgmine eesmärk teadlased on seda veelgi analüüsi ajal.

See eksperiment on näide sellest, kuidas tehnoloogia paranemine aitab meil paremini jälgida universumi ja mõista, kuidas asjad töötavad.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: