Mužská plodnosť klesá a roztok môže byť v spodnom prádle

Mužská plodnosť klesá a roztok môže byť v spodnom prádle

V posledných desaťročiach sa priemerné množstvo spermií produkovaných mužmi znížilo o polovicu. Štúdia však naznačuje, že jediný kus oblečenia môže pomôcť zvrátiť znepokojujúci trend. Situácia nie je jednoduchá pre páry, ktoré chcú otehotnieť. Nedávne štúdie v niekoľkých krajinách odhaľujú vážnu situáciu: Priemerná kvalita spermií u mužov klesla od 30. rokov 20. storočia.

Niektoré výskumy odhadujú, že 50% prípadov neplodnosti medzi pármi – situácia, ktorá postihuje približne 48,5 milióna ľudí na svete – je spôsobená určitým problémom mužov. Dobrou správou je, že existuje spôsob, ako túto situáciu ešte trochu zlepšiť. A riešenie možno nájsť v starých a dobrých spodkoch.

Čerstvé gule

To je naznačené štúdiou, ktorú uskutočnila Harvardská univerzita, ktorá analyzovala vplyv spodného prádla na kvalitu a kvantitu spermií. Podľa zistených výsledkov si tí muži, ktorí používajú drobné nohavičky, udržujú svoje semenníky "čerstvé", čo vedie k zvýšeniu produkcie spermií až o 25%.

Lepšie je však, že uvoľnenie spermií v každej ejakulácii tiež rastie o 17% v porovnaní s mužmi, ktorí sa rozhodnú používať tradičné triky alebo skľučovadlá. Štúdia sa počíta s účasťou 656 dobrovoľníkov.

"Výsledky štúdie sú veľmi praktické. Muži by mali byť schopní zlepšiť svoje produkcie spermií typ menia svoje spodné prádlo, "hovorí Lidia Minguez-Alarcón, spoluautor vyšetrovanie.

Dodatočné testy odhalili, že tí, ktorí využívajú viac tesné spodné prádlo mala v priemere o 14% vyššej úrovni, kým hormónu stimulujúceho folikuly v krvi. Podľa vedcov, kedy výroba tohto hormónu v zvyšuje hypofýzy, ako zvýšiť produkciu spermií, je to známkou toho, že telo sa snaží obnoviť normálnu produkciu mužských reprodukčných buniek v semenníkoch, ktoré sú ovplyvnené prehriatím ,

Ak chcete otehotnieť, povedzte nie úzkym spodkom.

Avšak, nie je žiadna novinka, že pánske spodné prádlo má vplyv na fungovanie semenníkov. Existuje určitý konsenzus o tom, že tesné spodná bielizeň môže viesť k "otepľovaniu ošípaných", situácia, ktorá skončí poškodením základných buniek na produkciu spermií v orgánoch.

Normálne parametre pre produkciu spermií vyžadujú, aby sa semenníky nachádzali medzi 3 a 4 ° C pod normálnou telesnou teplotou.

Keď sa nabudúce uvidíte, že váš otec nosí drobné slipy, namiesto toho, aby ste sa sťažovali, ďakujte mu, inak by ste si to ani nečítali.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: