Musí existovať niečo, čo vás stále vzrušuje

Musí existovať niečo, čo vás stále vzrušuje

Zažívame život prostredníctvom obrneného pohára, žijeme v skutočnosti, kde je vzrušenie rovnocenné tomu, že sme zraniteľní pred ostatnými. Ale musí existovať niečo, čo vás stále vzrušuje. Niečo, čo zanecháva na podlahe, že predvídateľnosť je denne vycvičená ako forma maskovania pred svetom.

Iní majú tendenciu účtovať určité postoje a sú často necitliví k najrozmanitejším otázkam. A nie je to kvôli funkčnému a robotickému zmyslu, ale jednoducho, že pochopili, že zmäkčiť údery tohto života, potrebuje sterilné, zjazvené a alarmujúce chladné srdce, Ale prečo?

Existuje toľko skúseností, učenia, farieb a chutí, ktoré objavujú, že napriek ich dôležitosti označujú emócie. A následky pocitov týchto emócií, s otvorenými rukami a vodnými očami, by boli ako padanie do existenčnej priepasti. Kedy sme začali chýbať takt, citlivosť a citlivosť?

Ak chcete byť presunuté a nie vyjadrovať, je to obmedzenie bytia. Potlačte obdiv k knihe, nedostatok slov na opis dobrého piesku, dramatickú eufóriu videnia dobrého filmu, možno nezabudnuteľné chvíle, ktoré strávime s našimi blízkymi, alebo jednoducho premýšľame o kráse krajiny.

Narodíme sa plné emócií, ale ako sme vyrastali, odovzdanie rozmarom srdca sa mení na neodpustiteľné znamenie slabosti, Možno práve preto nie sme schopní rozpoznať vzťahy, túžbu po emocionálnych väzbách, čoraz krehkejšie, keď máme všetko a málo v rovnakom čase a kvalite.

Musí existovať niečo, čo vás stále pohybuje. A to nemusí nevyhnutne znamenať zbavenie sa slzám, ale prekračovanie. Môže to byť niečo, čo nás plní jemnosťou, srdečnosťou, altruizmom, rovnosťou, rešpektom. Príklady sú také rozdielne ako samotné emócie. Musí existovať niečo, čo ešte stále vzrušuje vás, ktoré vás poháňa, ktoré ničí a obnovuje váš spôsob myslenia, herectva, života a pocitu.

Život nie je o kontraste, je to o žiarivom.

Sledujte video: Päťdesiat odtieňov fyzického a emocionálneho zneužívania, recenzia knihy The Dom

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: