Mehe ebaolulisus ema loomuse ees

Mehe ebaolulisus ema loomuse ees

Inimesed muutuvad väikesteks, kui nad looduse suurejoonelisuse tõttu kaduma lähevad. Ükskõik meie ees seisvaid väljakutseid igapäevaelus ja kuidas olulist võivad muutuda meie olemasolu, me teame, et me oleme väga tähtsusetud, kui vastamisi hiiglaslik metsade avastamata mäed, ookeanid ja kõrbed vihane ei jõua silma. Nendes kohtades leitakse väike koht, mida me harilikult isiksime loodusena.

Linnade ja linnamaastiku domineerivad maastik kogu maailmas alates kahekümnenda sajandi alguses ja tänu valitsevale soov kuuluda ülimoodne tööstus maailmas, puud asendati hoonete ja kõrghooneid, ja kuigi see võib tunduda neile, kes kunagi me lahkusime linnadest, ei tähendanud, et loodusmaailm on kadunud, ja seda näitab see fotode kogum, mida lapsed boredpanda.com

Kui inimene muutub konkreetses džunglis (Amen Bob Marley) teatud protagonismiks, kui looduslikud džungelid katavad inimest, näitab see ka selle tohutut tähtsusetust.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: