Meeste fertiilsus langeb ja lahus võib olla ka aluspükstes

Meeste fertiilsus langeb ja lahus võib olla ka aluspükstes

Viimastel aastakümnetel on meestel toodetud sperma keskmine kogus vähenenud poole võrra. Kuid uuring näitab, et üks riidekapp võib aidata muret tekitavat suundumust pöörata. Sellistele paaridele, kes tahavad mõelda, pole olukord lihtne. Mitme riigi hiljutised uuringud näitavad tõsist olukorda: Meeste keskmine sperma kvaliteet on alates 1930. aastast järsult langenud.

Mõned uuringud leiavad, et 50% -l paaride puhul esineb viljatust – olukord, mis mõjutab umbes 48,5 miljonit inimest maailmas – on tingitud mõnest mehe probleemist. Hea uudis on see, et on olemas meetod selle olukorra parandamiseks, isegi veidi. Ja lahendus leidub vanades ja head aluspükstes.

Värsked pallid

Seda soovitab Harvardi ülikooli teostatud uuring, milles analüüsiti aluspesu mõju sperma kvaliteedile ja kogusele. Vastavalt täheldatud tulemustele, need mehed, kes kasutavad kotti püksikud säilitavad oma munandid "värske", mis viib sperma tootmise suurenemine kuni 25%.

Parem on aga, et sperma vabastamine igas ejakulatsioonis suureneb samuti 17% võrra võrreldes meestega, kes otsustavad kasutada traditsioonilisi trikke või libisemeid. Uuring hõlmas 656 vabatahtlikku.

"Uuringu tulemused on väga praktilised. Mehed võivad parandada oma seemnerakkude tootmist, muutes oma tüüpi aluspesu, "selgitas teadusuuringute kaasautor Lidia Münguez-Alarcón.

Täiendavad testid näitasid, et need, kes kandsid rangemaid aluspükseid, olid keskmiselt kuni 14% kõrgemad folliikuleid stimuleeriva hormooni tasemed veres. Teadlaste sõnul, kui tootmine seda hormooni hüpofüüsis suureneb suurendada sperma tootmist, see on märk sellest, et keha püüab taastada normaalset tootmist mees sugurakkude munandid, mida mõjutavad ülekuumenemise .

Kui tahad mõelda, öelge mitte pingulistele aluspükstele.

Kuid see pole uudne, et meeste aluspesu mõjutab munandite toimimist. On olemas üksmeel selles, et pingeline aluspesu võib põhjustada "rooja soojenemist", olukord, mis lõpeb kahjulike oluliste rakkude tootmiseks sperma organites.

Sperma tootmise tavalised parameetrid nõuavad, et munandid oleksid normaalsest kehatemperatuurist 3 kuni 4 ° C võrra madalamad.

Järgmise nädala pärast, kui näete oma isa seljas kotti püksikeis, selle asemel, et kaevata, tänan teda, muidu ei pruugi see isegi seda lugeda.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: