Mąż rejestruje swoją żonę rodzącą w drodze do szpitala + WIDEO

Mąż rejestruje swoją żonę rodzącą w drodze do szpitala + WIDEO

Lesia Pettijohn i jej mąż udali się do Bay Area Maternity w Pasadena, w Stanach Zjednoczonych, gdzie położnik czekał na nich, by poprowadzić narodziny trzeciego dziecka. Po 45 minutach na kole źródło kobiety pęka i zaczyna się nieprawdopodobieństwo.

Kiedy zdaje sobie sprawę, że dziecko ma zamiar odejść, Lesia prosi męża, by pomógł jej zdjąć pasy i spodnie. W ciągu kilku sekund 4 kg niemowlęcia już wyszło z rąk matki, która dosłownie wzięła tę sprawę w swoje ręce.

Ja, szczerze mówiąc, myślę, że wpadłbym w załamanie nerwowe.

Szczur dziecko jedzenie pikantne.

Ten mały demon postanawia udokumentować swoje doświadczenie, jedząc chilli Carolina Reaper, jedną z najgorętszych papryczek chili na świecie, próbując zademonstrować swoją przedwczesną męskość.

Po przerwaniu misji dziecko postanowiło przejrzeć swoje doświadczenia, które można znaleźć na tym samym kanale.

Ptak uderza w mały samolot w locie

Dla wielu ludzi latanie w lekkim samolocie jest całkowicie wykluczone, szczególnie jeśli byli świadkami tego, co dzieje się, gdy ptak uderza w przednią szybę statku. Obrazy zostały zapisane w chwilę po wypadku i są nieco szokujące.

Na szczęście drugi pilot został zapisany od wejścia na dziwną listę 1000 sposobów na śmierć.

Fascynujący efekt Magnusa

Świat jest bardziej skomplikowany niż gołym okiem, ponieważ ukrywa siły, którymi możemy manipulować w wyjątkowy sposób. Jedną z tych sił jest efekt Magnusa znakomicie wytłumaczony przez Dereka Mullera na kanale Veritasium.

Atak rekina na Micka Fanninga

Australijski internauta Mick Fanning uciekł żywcem przed atakiem rekinów w ostatnią niedzielę w Zatoce Jeffreya w RPA. Oszałamiające obrazy były na całym świecie po transmisji na żywo w telewizji.

Nie zapominaj, że w Australii są przyzwyczajeni do czynienia z dużymi zwierzętami, więc to było jak dzień polowy dla Micka.

Kąpiel dolarów z Sepp Blatter

Tego nie można przegapić w dzisiejszych filmach. Komediant włamał się na konferencję prasową, którą przedstawił sekretarz prezydenta FIFA, Sepp Blatter, i zaoferował mu kupkę fałszywych biletów do Korei Północnej, by gościć Mistrzostwa Świata. Kiedy zobaczył, że stoi przed strażnikami, mężczyzna rzucił w powietrze kolejną teczkę banknotów, kąpiąc uszkodzoną postać Blattera stertą fałszywych dolarów.

Zasiane jest zebrane.

Obejrzyj wideo: BOTOKI – ZWIASTUN REŻYSERSKI BEZ CENZURY

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: