Marry keegi, kes on sinu sõber

Marry keegi, kes on sinu sõber

See ei ole armastusega teismelise sõna. Lõppude lõpuks oleme õppinud, et armastus ja soov pole ainus asi, mis kannab paari. Sellel ei ole mõtet otsida abielu, mis enne seda ei ole isik, kellega me soovime luua määramatu sõpruse. Põhjus on lihtne ja võib kokku võtta ühes lauses:

Kui te otsite kedagi, kellega kogu ülejäänud elu kulutada, on see keegi, kellega teil on sõprus, sest lõpuks on see ainus asi, mis jääb”.

Sõber on see, kellega me tunneme nostalgia, kahetseme tema puudumist, millega me ei tunne end hästi, kui ta on kaugel, mille kaudu me saladusi ja kogemusi hoiame. Sõber on see, kes soovib midagi teha, et olla koos ja see põhjustab mõnikord veidi pettumust.

On vana diskursus, mille peame valima pruudi / naise ja sõprade vahel. Minu jaoks on see midagi absurdset. Sõbrad on need inimesed, kes meid meie suhetes toetavad ja meie kolleegid on need inimesed, kes julgustavad meid oma sõpru otsima. Nad täiendavad üksteist.

Ja sellepärast nõuan ma: meie suur armastus peab olema meie sõber. See inimene, kes ütleb asju, mis sind rõõmsalt rõõmavad, ja ka asju, mida arvasite, et te kunagi ei kuule. See teeb asju, mis jätavad teid täiesti põnevaks ja mille kohta on raske uskuda. Seda me nimetame sõpruseks. Mis oleks kooseksisteerimine, kui inimesed ei valiks sõpruses püsida koos?

Sõpruses ja armastuses on, et me arendame vastastikust austust, kiindumust ja vajadust olla koos et tööl ei ole täiendavaid tööaegu, mis hoiavad meid tagasi. Puudub kaugus, mis takistab meil üksteise suhtes kiindumust avaldada.

Abielluda isiklikult, kes on tõesti sõber. Ma tegin seda Ta üllatab mind, kuid tal on palju vigu. Mulle meeldib, aga see on tavaliselt tavaline. Me oleme kõik enne sõpru. Võibolla see oli lihtsalt õnne, aga ma arvan ka, et otsustasime olla üksteisega sõbrad. See teeb vahet.

See võib tunduda klišeena, kuid me ei peaks otsima kedagi, kellele inimesed imetlevad lihtsalt nende ilu pärast, kes elavad üllatuste all või lihtsalt selle võime suhtes, kui me oleme nende kõrval. Üks armastab teisi õnnelikuks tegema. On kahju, et oleme kaotanud selle armastuse perspektiivi.

Oma pühendumuse saamine armastusele, mis on sõber, on palju parem kui kooseksisteerimine kohustusega olla kellegi juures. Päeva lõpus näete, et mul oli õigus.

Midagi parem kui sõber otsustada, kas me ostaksime ettevõtet või rahastaksime ideed, kui me peseksime õhtusöögi nõusid või pääseksime kinosse, jättes homme selle plaadi, klaasi ja söögiriistade mägi. Midagi parem kui sõber, et filmi selgitada isegi enne selle lõppu või nägema duši alla vihmavarjude all, mis vaevalt inimesele sobib. Parimad armastavad inimesi, kes on kõigepealt head sõbrad.

Kui peegel tormutab meid selle pärast, mida oleme saanud, jääb ikkagi kahe inimese naer, kes õppisid ise naerma. Sellel päeval on sõprus kõik. Ja me ei vaja elamiseks midagi muud.

Vaata videot: Häire hind. Monica Lewinsky

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: