Marcianades # 241 (420 resim)

Marcianades # 241 (420 resim)

Bir kez daha Marcianadas'ın cuma gününe hoş geldiniz, birçoğunun hak ettikleri tatillerden zevk aldıklarını ve başkalarının da iş vahşetine katlanmak zorunda olduklarını biliyoruz. Hangi gruba girmiş olursanız olun, hafta sonu en iyi şekilde başlamak için biraz rahatlamak ve pilinizi şarj etmek asla acıtmaz. 241 sayısında, internetteki en iyi grafik mizahı özetleyen toplam 346 görüntü toplamayı başardık.

Neggro, @Cheke_Glezch Alex Sander, Luis Eduardo Ramirez Tovar, Fab Alcantara Gabriel Herrera, Oswaldo Rodriguez Montero, Fernando Götze, Isaac Licea Luis Lopez, Takumo Ferni Adrian Arce Roque, Pingo Azulyoro Armando Blanco, Ana Luisa Grijalva sayesinde Lacarra, Javi Zavala Alejandro Hans RG, Kedi Patron, Homero Cabrera, Sokrates Benitez, Josue Herrera, Gerardo Godínez Guillermo Garzón Richard Kedi, Alberto Durán İkincisi, Moncho Lopez Toluco Valc Luis Nunez Castaneda Eduardo Castillo Vega, Jose Luis fernando, Fabian Hayos Silvia Zepeda Jacob Maciel Miguel Valdes, Yapımı Rodriguez, Marco Lopez, Adriana Herrera, Memo C Eduardo Castillo, cheffnx, Eleandy Vallenllla ve bandido777.

Marcianadas'ınızı adresinize göndermeyi unutmayın.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: