Manžel zaznamená svoju ženu, ktorá sa narodila na ceste do nemocnice + VIDEA

Manžel zaznamená svoju ženu, ktorá sa narodila na ceste do nemocnice + VIDEA

Lesia Pettijohn a jej manžel mierili Zátoky v materstve v Pasadena, Spojené štáty americké, kde čaká pôrodník ako vodítko, čo by bolo narodenie svojho tretieho dieťaťa. Po 45 minútach za volantom praskne zdroj ženy a nepravdepodobné začína.

Keď si uvedomí, že dieťa sa chystá odísť, Lesia požiada svojho manžela, aby jej pomohla sundat bezpečnostný pás a nohavice. Za pár sekúnd je už 4 kg dieťa už v rukách svojej matky, ktorá doslova vzala vec do ruky.

Ja, úprimne, myslím, že by som sa dostal do nervového rozpadu.

Kid krysa jesť pikantné.

Tento malý diabol sa rozhodne dokumentovať svoje skúsenosti jesť chilli Carolina Reaper (Reaper Karolína), jeden z najhorúcejších papriky na svete, v snahe dokázať svoju mužnosť predčasné.

Po prerušení misie sa dieťa rozhodlo preskúmať svoje skúsenosti, ktoré možno nájsť na tom istom kanáli.

Vták zasiahne malé lietadlo za letu

Pre mnoho ľudí je lietanie v ľahkých lietadiel je absolútne neprichádza do úvahy, a to najmä v prípade, že sme boli svedkami toho, čo sa stane, keď vták narazí na čelné sklo lodi. Obrázky boli zaznamenané krátko po nehode a sú trochu šokujúce.

Našťastie bol druhý pilot zachránený pred vstupom do podivného zoznamu 1000 spôsobov smrti.

Úžasný efekt Magnus

Svet je oveľa zložitejšie, než sa zdá na prvý pohľad, pretože skryté sily, ktoré môžu manipulovať s jedinečným spôsobom. Jednou z týchto síl je efekt Magnus, ktorý vysvetľuje Derek Muller na kanáli Veritasium.

Útok žraloka na Micka Fanninga

Austrálsky surfer Mick Fanning unikol nažive z útoku žraloka minulú nedeľu v Jeffrey Bay v Južnej Afrike. Ohromujúce obrázky boli po celom svete po televíznom vysielaní.

Nezabudnite, že v Austrálii sú zvyknutí zaoberať sa veľkými zvieratami, takže to bol ako deň poľa pre Mika.

Kúpanie dolárov Sepp Blatter

To je niečo, čo v dnešných videách nemôže chýbať. Komik zaútočili na tlačovej konferencii predstavovať Sepp Blatter, prezident FIFA, a ponúkol mu balík peňazí (false) pre Severná Kórea hostiť Svetový pohár. Keď som bol konfrontovaný s ochrankou, muž hodil ďalšie chuchvalec vzduchu kúpanie postava zhoršila Blatter s množstvom falošných dolárov.

Čo sa osije, je zozbierané.

Sledujte video: Prípad bieleho mačiatka / Portrét Londýna / Star Boy

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: