Lina Cavalieri: kõige kuulsam sisekujunduse nägu

Lina Cavalieri: kõige kuulsam sisekujunduse nägu

Järgmises pildis oleva daami nimi on Lina Cavalieri. Siiski peame kõigepealt rääkima Piero Fornasettist. Kui te elasite eelmise sajandi osaks, on see võimalus, mille olete leidnud end Linas Cavalieri näol kirjutatuna, mõnevõrra suur.

See ilus daam oli muse, mis inspireeris Itaalia skulptorit, maalikunstnikut ja sisekujundajat Piero Fornasetti (1913-1988). Kunstnik leidis Lina nägu 19. sajandi ajakirjanikus ja loonud selle põhjal kogu oma elus üle 500 muudatuse, et tuua välja tema kuulsaim seeria, mis on tuntud kui "teema ja variazioni”.

Erinevalt sellest, mis juhtus Fornasetti sarjaga, kadus kõige aja jooksul kõige kuulsam sisekujundus muse identiteet, hoolimata sellest, et seda peetakse üheks ilusamaks ajalooliseks naiseks ja ikooniks Belle Époque'i. Kuid Lina lugu on palju huvitavam kui tema hea geneetika banaalne tähistamine.

Lina käis matkates Euroopa mandril ja Peterburis oli ta armunud vene prints. Nad abiellusid ja olid pojaga. Lina sai professionaalse laulu õppetunde ja läks vaudeville kuninganna ooperimaastikust.

Ta jõudis oma karjääri zenitini 1900. aastal koos kuulsate lauljatega, kuid tõde on see, et naine ei olnud nii mõjukate nimesid nagu Maria Callas. Tema lavale jõudis karm kriitika ning halvendades prints Sami lõpetas abielu ilu.

Kuid Lina ei loobunud. Ta jätkas oma soovi olla ooperilauljaks ja 1906. aastal teenis ta New Yorgis Metropolitan Operas peaaegu tuhat dollarit ööl.

Lina Cavalieri märkis ajakirjades "Venuese kehastamist Maa peal"Oli üks tema aja kõige fotograafilisemaid nägusid.

Extra: Fornasetti saidil on väike peidetud mäng, kus on võimalik murda kunstniku kuulsaid nõusid.

Vaata videot: DIY roosipaber – Kuidas paberi lilli teha – Rose / Crepe paber tõusis lill / DIY ilu ja lihtne

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: