Kunstnik taastab maalid, mida keegi ei taha ja muudab need imelisteks teosteks

Kunstnik taastab maalid, mida keegi ei taha ja muudab need imelisteks teosteks

David Irvine ründab jälle oma maalimismaskidega. Värvimine ja müüa oma kunsti üle 25 aasta, töö esitajaga on saanud mõned populaarsust, eriti nime: Re suunatud kunst, mis hispaania oleks midagi "ümber kunsti" jumalateotuse paljudele kunstnikele .

Kuid rahulikult, et Taaveti "ümber suunav" teosed ei sarnane midagi, mis juhtus Ecce Homo'ga. Tegelikult ütlevad tema järgijad seda muutub igav teosed tõelisteks meistriteosteks.

Kunstniku stiil tekib vahel olemasolevate maalid ja vähe soovitud teised (litograafiad, etchings ja originaal tükki), kus ta tavaliselt saadaval nipsasju on ökonoomsus kauplustes, garaaž müük või otse prügikonteiner, siis lisage oma oma sümbolid, tavaliselt popkultuuri maailmaga seotud ikoonid.

Tema pilte tähemärki Star Wars võideldes lumine maastike, õudusfilm roisto lõikamine roosiaias mootorsae või dinosaurused põhjustab probleeme õrn Alpine villad on kohe äratuntavad.

David ei eemalda kunagi olemasolevat allkirja lõuendil ja avalikkuse alati positiivse vastuse tõttu avas ta kontot Etsy platvormil, et alustada tükkide müümist kogu maailmale.

Täna esitame teie kollektsiooni viimaseid tükki. Ja saate oma veebisaidil oma tööga sammu pidada.

Vaata videot: Filippo Franco – kõrgelt tunnustatud vana kunsti restorani

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: