Kui "must lammas" on perekonna kõige mõistlikum inimene

Kui “must lammas” on perekonna kõige mõistlikum inimene

On tõesti raske leida parameetrit, mida võib pidada normaalseks või mitte. Kuigi mõne tavalise inimese puhul peetakse silmas teatud ühiskondlikult standardiseeritud käitumise järgimist, on teistel see seotud teatud usuliste ettekirjutuste ja seega järjestikku juhtimisega. Selleks mitu korda me segame tavaliselt normaalsust rahulikult, passiivsuse ja kuulekusega, kuigi üks asi ei sõltu tingimata teisest.

Me võime seda kinnitada ka meie endi sees kõigis neil aegadel, et meil on keegi kellelegi vale mulje tõttu, kuna neil on oma eriline viis riietuda või et nad kannavad erinevat soengut. Ilmselt on see keegi, kes ei sobi tavapäraseks peetavaks.

Samas me mõtleme nendele inimestele, kes mõistavad põhjuseid, milles nad usuvad ebaühtlaselt, võitlevad nende eest alati, isegi kui on vaja välja tulla tänavatele, et tõsta plakateid või lüüa loosteid. Tõepoolest, välimusel pole inimese olemusega midagi pistmist, aga see tundub eriti raske assimileerida.

See on raske, sest praegune ühiskond hindab seda, mida näeme, mis on valduses, riietatud kaubamärke, ostujõudu, kui palju tarbitakse. Sellega on üha raskem hinnata iga indiviidi olulist, seda, mida inimene ise omab ise ja suudab elada, harjutada, ilma et haiget kedagi, kes oma teed ületab.

Mis on tõesti oluline, on meie tegevus, mitte see, mida me räägime või teeme endale teiste ees.

Perekonna tuumades pole see haruldane mustade lammaste märgistamine täpselt neile, kes vastasid, kes julgevad, mille ees on, kuigi see on pika aja ja mitmete põlvkondade jaoks kindlaks määratud, peab seda muutma ja seda uuendama, et purustada vale mugavusbaas, mis on aastaid püsinud.

Ja see on see, et keegi ei ole sunnitud säilitama ebaõnnestunud abielu või kleidi vastavalt moe ainult sellepärast, et see oli alati selline pereelu liikmete seas. Need on need, kes julgevad edendada edusamme, mis avavad paljudele inimestele uusi julgust.

Seetõttu tuleb väga ettevaatlikult hinnata inimest, keda inimesed või nende sugulased on juba hinnanud kui mustad lambad, sest ainult kooseksisteerimine ja aeg suudavad avaldada elu olemust. igaüks

Mitu korda on see lihtsalt umbes inimesed, kes ei järginud reegleid ja käitumist, mis on normiks määratud, Jumal teada, kes või miks inimesed, kes otsustasid elada oma südame järgi. Lõppude lõpuks on see keegi, kes ei lubanud teisi enda heakskiitu vastu võtta enda õnne eest.

Vaata videot: Karatbarsi sissetulek 12-nädalase finantsvabadusega Karatbars Gold Savings Plan Karatbars tulu

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: