Kiedy "czarna owca" jest najbardziej rozsądną osobą w rodzinie

Kiedy “czarna owca” jest najbardziej rozsądną osobą w rodzinie

Naprawdę trudno jest znaleźć parametr, który można uznać za normalny lub nie. Podczas gdy dla niektórych osób normalne oznacza przestrzeganie pewnych społecznie wystandaryzowanych zachowań, dla innych ma to związek z byciem regulowanym przez pewne religijne nakazy i tak dalej. W tym celu wiele razy zazwyczaj mylić normalność ze spokojem, biernością i posłuszeństwem, chociaż jedna rzecz niekoniecznie zależy od drugiej.

Możemy to potwierdzić w samych siebie, we wszystkich czasach, kiedy mieliśmy złe wrażenie na kimś z powodu ich szczególnego sposobu ubierania się lub noszenia innej fryzury. Najwyraźniej jest to ktoś, kto nie pasuje do tego, co jest normalne.

To samo myślimy o tych ludziach, którzy przyjmują przyczyny, w które wierzą w wylewny sposób, walcząc o nich zawsze, nawet jeśli trzeba wyjść na ulice, aby podnieść plakaty lub wykrzyczeć hasła. W rzeczywistości wygląd nie ma nic wspólnego z ludzką istotą, ale wydaje się to szczególnie trudne do przyswojenia.

To trudne, ponieważ obecne społeczeństwo ocenia z tego, co widać, co jest w posiadaniu, marek, które są ubrane, siły nabywczej, ile konsumuje, Dzięki temu coraz trudniej jest docenić istotę każdej jednostki, to, co osoba naprawdę posiada w sobie i potrafi żyć, ćwiczyć, nie krzywdząc nikogo, kto przekracza jego drogę.

To, co jest naprawdę ważne, to nasze działania, a nie to, co mówimy, lub udawanie przed innymi.

W jądrach rodzinnych nie jest to rzadkie etykietowanie czarnych owiec dokładnie tym, którzy odpowiadają, którzy się odważają, w obliczu tego, co, choć zostało ustalone na długi czas i przez kilka pokoleń, musi się zmienić i odnowić, w celu złamania fałszywej podstawy komfortu, który był utrwalany przez lata.

I to jest, że nikt nie jest zmuszony do utrzymania nieudanego małżeństwa lub ubierania się zgodnie z modą, tylko dlatego, że tak zawsze było wśród członków rodziny. Są to osoby, które odważą się promować postępy, które otwierają nowe drogi dla wielu ludzi bez odwagi.

Dlatego konieczna jest wielka ostrożność w osądzaniu kogoś, kto już został osądzony, przez ludzi lub przez ich krewnych, jako czarna owca, ponieważ tylko współistnienie i czas są w stanie ujawnić istotę życia. każdy

Wiele razy jest po prostu ludzie, którzy nie przestrzegali zasad i zachowań podyktowanych normą, Bóg będzie wiedział, kto lub dlaczego, osoby, które zdecydowały się żyć zgodnie z tym, co ich serce dyktowało. W końcu to ktoś, kto nie pozwolił sobie na akceptację przez innych w zamian za własne szczęście.

Obejrzyj wideo: CZARNA – OWCA – Feet nie weźmie kiedy suka nie da

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: