Keď je "čierna ovca" najrozumnejšia osoba v rodine

Keď je “čierna ovca” najrozumnejšia osoba v rodine

Je naozaj ťažké nájsť parameter, ktorý možno považovať za normálny alebo nie. Zatiaľ čo pre niektoré osoby, ktoré sa bežné prostriedky prilepenie k určitým sociálno štandardizované správania, pre iných je to všetko riadi určitými náboženským princípom, a tak postupne. Preto, mnohokrát zvyčajne zamieňame normálnosť s pokojom, pasivitou a poslušnosťou, hoci jedna vec nemusí nevyhnutne závisieť od druhej.

Môžeme to potvrdiť v sebe, vo všetkých tých časoch, keď sme mali niekoho nesprávneho dojmu kvôli svojmu zvláštnemu obliekaniu, alebo preto, lebo nosia inú strih. Zrejme je to niekto, kto sa nehodí do toho, čo sa považuje za normálne.

To isté si myslíme o tých ľuďoch, ktorí objavujú príčiny, v ktorých veria v odvahu, bojujúc za ne vždy, aj keď je potrebné ísť von na ulicu, aby ste si mohli vznášať plagáty alebo kričať slogany. Zdá sa, že vzhľad nemá nič spoločné s ľudskou podstatou, ale zdá sa, že je mimoriadne ťažké ho asimilovať.

Je to ťažké, pretože súčasní sociálni sudcovia z toho, čo je vidieť, čo je vlastnené, značky, ktoré sú oblečené, kúpnej sily, koľko je spotrebovaných, S tým je čoraz ťažšie oceniť podstatu každého jednotlivca, čo človek skutočne vlastní v sebe a dokáže žiť, praktizovať, bez toho, aby bol zranený každý, kto prekoná svoju cestu.

Čo je naozaj dôležité v našich akciách, nie v tom, čo hovoríme alebo predstierame pred inými.

V rodinných jadrách nie je nezvyčajné označovanie čiernych oviec presne tých ľudí, ktorí odpovedajú, ktorí sa odvážia, ktoré čelia tomu, čo sa, hoci bolo dlhodobo a niekoľko generácií založené, musí meniť a obnoviť, s cieľom prelomiť falošný základ komfortu, ktorý sa už niekoľko rokov zachováva.

A to, že nikto nie je nútený udržiavať neúspešné manželstvo alebo sa obliekať podľa módy, len preto, že to bolo vždy medzi týmito rodinnými príslušníkmi. Sú to tí, ktorí sa odvážia presadzovať zámery, ktoré otvárajú nové cesty mnohým ľuďom bez odvahy.

Preto je potrebná veľká opatrnosť, keď sa posudzujeme niekoho, kto už bol odsúdený ľuďmi alebo ich príbuznými ako čierna ovca, pretože iba koexistencia a čas sú schopní odhaliť podstatu života. každý z nich

Mnohokrát to je jednoducho asi ľudia, ktorí nedodržiavali pravidlá a správanie diktované ako norma, Boh bude vedieť kto alebo prečo, jednotlivci, ktorí sa rozhodli žiť podľa toho, čo ich srdce diktuje. Koniec koncov, je to niekto, kto sa nedovolil, aby bol prijatý ostatnými výmenou za svoje vlastné šťastie.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: